• تاریخ : ۲۲ام مرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: طی چهارماهه امسال ۲۳۰ طرح اشتغال با اعتباری حدود ۴۰ میلیارد ریال در سطح هستان اجرا انجام گرفته که از این تعداد ۱۳۱ طرح مربوط به خانومان سرپرست خانوار هست.

به گزار

ش خانوم فردا، به گرازش
از
ایرنا، عباس اهرابی افزود: ازسال ۱۳۸۷ تاکنون نیز زیاد از ۲۰ هزار طرح اشتغال درخراسان شمالی اجرا انجام گرفته هست که از این تعداد هشت هزار طرح به خانومان سرپرست خانوار مربوط می شود.

وی ادامه داد: ۴۰ درصد از طرح های اشتغال اجرا انجام گرفته در کمیته امداد امام خمینی(ره) از سال ۸۷ تاکنون برای خانومان سرپرست خانوار بوده هست.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی اضافه کـــرد: طرح های اشتغال اجرا انجام گرفته با دنبال توانمندسازی مددجویان در زمینه کشاورزی، دامپروری، شیلات، صنایع دستی، فعالیت های صنعتی و معدنی و خدمات هست.

وی گفت: خانومان سرپرست خانواربا مشکلاتی از قبیل نبودمسکن، مشکلات اقتصادی و اجتماعی و نداشتن شغل مواجه اند که این نهاد با نگاه ویژه خود به این مددجویان و با ایجاد مسکن و شغل از آنها حمایت می کند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: اکنون ۵۴ هزار و ۳۵۳ مددجو در این هستان در قالب ۳۱ هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد هستند.

انتهاي پيام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما