• تاریخ : ۹ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

سرپرست اداره‌کل امور بانوان و خانواده هستانداری خوزستان گفت: کمپ ترک اعتیاد خانومان اهواز به دلیل امکانات محدود توانایی پاسخگویی به تعداد مراجعین به این کمپ را ندارد.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
ایسنا، سیده فرانک موسوی با اشاره به فعالیت تنها کمپ ترک اعتیاد خانومان خوزستان در اهواز اظهار کـــرد: با توجه به جمعیت دو میلیون و ۲۰۰ هزار نفره بانوان در خوزستان و میزان آسیب‌های اجتماعی موجود در این هستان آیا تنها یک کمپ ترک اعتیاد با ظرفیت حدود ۳۰ نفر پاسخگوی مشکلات بانوان هست؟
وی افزود: کمپ ترک اعتیاد خانومان اهواز به دلیل امکانات محدود توانایی پاسخگویی به تعداد مراجعین به این کمپ را ندارد.

سرپرست اداره‌کل امور بانوان و خانواده هستانداری خوزستان با اشاره به احداث کمپ ترک اعتیاد دزفول گفت: در حال حاضر این کمپ فعال نیست زیرا در این منطقهستان نیازی به احداث کمپ ترک اعتیاد نبود. با توجه به بافت جمعیتی دزفول احداث کمپ ترک اعتیاد در دزفول اشتباه بود. این کمپ باید در منطقهستان دیگری که در آن میزان اعتیاد بانوان بالاتر بود، احداث می‌انجام گرفت.

وی عنوان کـــرد: برخی از خانومان معتاد به دلیل مشکلات فرهنگی و خانوادگی تمایل دارند که برای ترک اعتیاد از دارو و به صورت سرپایی هستفاده کنند ولی تعداد زیادی نیز تمایل به درمان در کمپ ترک اعتیاد دارند.

موسوی گفت: مشکلات این کمپ در کارگروه مبارزه با مواد مخدر خوزستان در حضور اعضای شورای منطقه اهواز، منطقهداری و کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای منطقه اعلام انجام گرفته و قرار بر این هست که کمپ ترک اعتیاد خانومان اهواز مجهزتر شود.

انتهاي پيام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما