• تاریخ : ۱۴ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

خطر انتشار مواد شیمیایی که در کنار سطل زباله در بازار تهران رها شده بود با تلاش آتش‌نشانان و گروه ویژه مقابله حوادث شیمیایی سازمان آتش‌نشانی تهران برطرف و تمامی این مواد از محل جمع‌آوری شد.
 
به نقل رکنا، در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اطلاع‌رسانی این حادثه به آتش‌نشانی، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۴، گروه امداد و نجات ۱ و نیز گروه ویژه مقابله با حوادث خطرناک و شیمیایی (گروه هزمت) به همراه خودروی دستگاه تنفسی را به محل حادثه در بازار تهران، خیابان پانزده خرداد، نرسیده به چهارراه سیروس، کوچه سرپولک اعزام کرد.
 

  325100 357 کشف مواد شیمیایی رها شده در بازار تهران!

بر اساس این گزارش، پس از بررسی‌های اولیه معلوم شد چندین گالن حاوی مواد شیمیایی نامشخص در سطح خیابان و گذرگاه رهگذران و در کنار سطل زباله در بازار تهران رها شده بود که به شدت امنیت و سلامت شهروندان را تهدید می‌کرد.
 
محمد یزدانی افسر آماده منطقه ۵ عملیات سازمان آتش‌نشانی در مورد نحوه عملیات آتش نشانان ابراز داشت: آتش نشانان بلافاصله با اســتفاده از تجهیزات کامل انفرادی، محل حادثه را ایمن کردند و سپس گالن‌های مواد شیمیایی توسط گروه ویژه مقابله با حوادث خطرناک و شیمیایی (گروه هزمت) با رعایت کامل مسائل ایمنی جهت بررسی و شناسایی مواد داخل گالن‌ها به ایستگاه آتش‌نشانی انتقال یافت.
 
وی تأکید کرد که تحقیقات بیشتر در این خصوص هم اکنون توسط کارشناسان آتش‌نشانی در حال انجام اســت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته کشف مواد شیمیایی رها شده در بازار تهران! اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما