• تاریخ : ۱۴ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

1306075 315 کادر پزشکی از جمع آبی پوشان جدا می شوند؟

خبرگزاری مهر: مدیریت کردن در تیم های اســتقلال و پرسپولیس و تیم ملی ایـــران کار ساده ای نیست، از تمامیت خواهی ها و خودخواهی ها بگیرید تا نبود سیستم درست و عادت نداشتن به اجرای تمام اصول موضوع هایی هستند که تیم های بزرگ فوتبال ایـــران را آزار می دهند. این مسئله وقتی تیمی از بازیکنان نامدار تشکیل شده باشد دردسر‌تر هم می‌شود.

اســتقلال این روزها تیمی بسته که متشکل از نام هاســت و دردسراتی سر راهش وجود خواهد داشت. نکته اینجاســت که دردسرات اســتقلال حتی قبل از ورود به لیگ شروع شده و این دردسرات مستلزم مدیریت کردن هستند. اینکه دکتر نوروزی قبل از لیگ با کادر فنی و شاید مدیریت اســتقلال به دردسر و اختلاف برخورد کند و در نهایت به اردوی ارمنستان نرود و تیم در حقیقت بدون پزشک به اردوی بسیار پر فشار بدنسازی برود مدیریت لازم دارد.

به هر حال چه باشگاه اســتقلال بپذیرد یا نپذیرد امین نوروزی یکی از باتجربه ترین پزشک های ورزشی ایـــران اســت و در طول ســال می تواند بارها به کمک این تیم بیاید، هم او و هم دکتر ستوده که کارشان در همه ســال های اخیر خوب بوده اســت. این اولین دردسر برای خرید بازیکنان نامدار اســت که برخی از آنها در تست پزشکی شرکت نمی کنند و برخی دیگر را هم در این تست ها شرکت نمی دهند و این خارج از کنترل پزشک های تیم شده اســت.

البته این نکته را هم باید دقت کرد و دید که نوروزی تجربه بالایی دارد و شاید برای خروج از اســتقلال کنونی هم ادله ای مثل این که این تیم مصدوم زیاد دارد و در طول فصل این مسئله برای اعتبار وی خوب نیست را هم مد نظر قرار داده باشد اما حتی اگر این موضوع هم باشد باید مدیریت کرد.

در واقع این اولین چالش جدی این فصل برای اســتقلالی اســت که حالا بازیکن نامدار بیشتری هم دارد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته کادر پزشکی از جمع آبی پوشان جدا می شوند؟ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما