• تاریخ : ۲۵ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

پسر جوان به هواخواهی از نامزدش در پارکینگ خانه مرتکب قتل انجام گرفت.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
تسنیم، شب گذشته وقوع یک فقره درگیری مرگبار در پارکینگ یک ساختمان در حوزه هستحفاظی کلانتری ۱۶۰ خزانه به پلیس ۱۱۰ اعلام انجام گرفت که به سرعت تیمی از مأموران این کلانتری به محل حادثه اعزام انجام گرفتند.
با حضور پلیس در محل اعلام رویداد مشخص انجام گرفت آقا سی و هفت ساله‌ای با ضربات چاقو در پارکینگ ساختمان دچار جآسوده انجام گرفتید انجام گرفته و پس از انتقال به بیمارستان کاشانی، جان خودش را از دست داده هست.

با اعلام مراتب این قتل به بازپرس کشیک قتل پایتخت، تیم جنایی نیز در محل حاضر انجام گرفته و مشغول تحقیقات درباره این پرونده انجام گرفتند.

بررسی‌های تکمیلی حاکی از آن بود که مقتول قبل از وقوع قتل با دختر هفده ساله خواهرش درگیری لفظی پیدا کـــرده و به دنبال این ماجرا، این دختر با نامزدش تماس گرفته و نامزدش را در جریان درگیری قرار داده بود.

دقایقی بعد از این تماس، نامزد بیست و دو ساله این دختر به هواخواهی از وی وارد ساختمان انجام گرفت و با دایی دختر (مقتول) درگیر انجام گرفته و با دو ضربه چاقو وی را به قتل رسانده بود.

تحقیقات نشان داد ضارب و خواهرزاده مقتول پس از قتل از صحنه جرم گریخته‌اند.

سرانجام با دستور بازپرس امور جنایی پایتخت، جسد مقتول برای بررسی افزایش به پزشکی قانونی منتقل انجام گرفت و تحقیقات برای بازداشت قاتل ادامه دارد.

انتهای پیام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما