• تاریخ : ۲۴ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: بخش ویژه نقش خانومان در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ایجاد خواهد انجام گرفت.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
ایسنا، علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در جمع راویان این موزه توضیح داد: باید ظرفیت‌های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به نیکوی به آحاد آقام به ویژه نخبگان و جوانان  معرفی شود تا شاهد حضور افزایشآنان در موزه باشیم.
وی گفت: در سبد فرهنگی خانواده‌های ایرانی بازدید از موزه‌ها و مراکز فرهنگی زیاد اندک هست و ما باید با پلن ریزی‌های معقول تلاش کنیم بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در سبد فرهنگی خانواده‌ها به ویژه خانواده‌های عزیز پایتختی قرار بگیرد. یکی از مواردی که باید به آن بپردازیم بخش ویژه نقش خانومان در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هست که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس این بخش ایجاد خواهد انجام گرفت.  تبیین و معرفی شایسته  نقش بانوان یک ضرورت راهبردی هست.

جعفری خطاب به راویان موزه خاطرنشان کـــرد: بخش حیاتیی از عملکـــرد موزه بر عهده شما هست و شما در خط مقدم ارتباط با مخاطبان هستید دلیل که بازدید کنندگان از مجموعه در مواجهه با شما قرار می‌گیرند و من خوشحالم که عظمت و ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس توسط جمعی از متخصصین جوان با انرژی و با انگیزه به علاقمندان معرفی می‌شود.

انتهاي پيام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما