• تاریخ : ۸ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

تاپ‌گیر برای فیلم‌برداری بخشی از سریال با هماهنگی‌های لازم، مجوز بستن تونل و گرفـــــتن حداکثر سرعت ۱۴۰ کیلومتر بر ساعت را گرفـــــت اما اعضای تیم حین فیلم‌برداری با تجاوز سرعت، حتی مجوز قوانین اخذ شده را زیر پا گذاشتند.

138909 653 وقتی پای تاپ‌گیر به زندان باز می‌شود

 

کشور نروژ از جمله کشورهای اروپایی اســت که قوانین سفت و سختی در مورد مجازارت فرد متخلف به تجاوز حداکثر سرعت مجاز دارد و به هیچ وجه در این باره کوتاه نمی‌آید. حالا فرقی هم نمی‌کند که این راننده، یک فرد عادی باشد یا از تیم تاپ‌گیر!
 
به نقل مجله دیجی کالا، دوربین‌های کنترل سرعت، هنگامی که راننده‌های برنامه مستند خودرویی تخت گاز در تونل۵٫۶ کیلومتری در حال حرکت بودند، سرعت یک نفر را در بازه ۱۷۰ تا ۲۰۰ و سرعت دیگری را ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت ثبت کردند. این در حالی اســت که قوانین کشور نروژ، حداکثر سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت را مجاز می‌داند.
 
تاپ‌گیر برای فیلم‌برداری بخشی از سریال با هماهنگی‌های لازم، مجوز بستن تونل و گرفـــــتن حداکثر سرعت ۱۴۰ کیلومتر بر ساعت را گرفـــــت اما اعضای تیم حین فیلم‌برداری با تجاوز سرعت، حتی مجوز قوانین اخذ شده را زیر پا گذاشتند. به دنبال همین اتفاق، مجوز فیلم‌برداری بی‌بی‌سی هم در حال حاضر به تعلیق درآمده اســت. این تخلف را تنها سیستم خودکار دوربین‌های سرعت ثبت کرده‌اند و نیروی انسانی در آن دخیل نبوده تا اشتباهی صورت بگیرد یا این تخلف را اثبات کند. خودروهایی که این سرعت را داشتند، فراری GT4 Lusso و پورشه پانامرا اسپرت بودند.

 

138908 932 وقتی پای تاپ‌گیر به زندان باز می‌شود 

این نکته را در نظر بگیریم که معمولا بدل‌کارها در این گونه مستندها به‌جای مجریان ایفای نقش می‌کنند و هنوز اخبار موثقی از حضور مجریان یا بدل‌کاران پشت فرمان منتشر نشده اســت. از طرفی شنیده شده دو مجری Matt LeBlanc و Chris Harris حین تولید این شو تلویزیونی، در این کشور بودند و همین احتمال حضور آن‌ها در خودرو هنگام تجاوز سرعت را زیاد می‌کند. از طرفی هم بی‌بی‌سی اعلام کرده این گفته صحیح نیست و این دو مجری موقع فیلم‌برداری در منطقه حضور نداشتند. همین گفته‌ها باعث ایجاد شک و شبهه در این باره شده اســت.
 
چیزی که مشخص اســت، اینست که مجری یا بدل‌کاری که پشت فرمان بوده نمی‌تواند از چنگ قانون این کشور بگریزد. قوانین سفت و سخت کشور نروژ، بین ۱۸ تا ۱۷۵ روز زندانی را برای فرد متخلف الزام می‌داند. این تنها یک بخش از مجازات فرد متخلف اســت و پرداخت جریمه سنگین و تعلیق گواهی‌نامه فرد هم از دیگر مجازات شمرده می‌شود.

 

138910 994 وقتی پای تاپ‌گیر به زندان باز می‌شود 

هفته پیش در حساب کاربری توییتر تاپ‌گیر، تصــویری از Harris و LeBlanc منتشر شد. در متن این پست نوشته شد که فیلم‌برداری ۲۵ قسمت از این شوی تلویزیونی آغاز شده اســت. حالا با شنیدن این اخبار، به نظر می‌رسد که این تیم برای تولید این سریال مستند خودرویی به دردسر نسبتا بزرگی خورده‌اند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته وقتی پای تاپ‌گیر به زندان باز می‌شود اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما