• تاریخ : ۱۰ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

مدبرکل ثبت اسناد و املاک هستان کرمان گفت: با تعاملات شده وقایع ازدواج و طلاق از طریق سامانه الکترونیکی دفاتر ازدواج و طلاق به اداره کل ثبت احوال هستان کرمان ارسال می‌شود و بانک هشداراتی این اداره بروز می‌شود.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
میزان، رضا طالبی زاده مدبرکل ثبت اسناد و املاک هستان کرمان در جلسه با مدیرکل ارتباطات و فناوری هشدارات هستان کرمان ضمن بیان اینکه لازمه حرکت به سوی دولت الکترونیک تعامل دستگاه قضایی با دیگر ادارات هست، گفت: مکاتبات و هستعلامات بین دادگستری و اداره کل ثبت اسناد و املاک هستان کرمان به صورت تکمیلا الکترونکی انجام می‌شود و درصدد هستیم این تعامل را با سایر ادارات متولی امر زمین و مسکن برقرار کنیم.
این مقام قضایی با اشاره به اینکه اداره کل ثبت اسناد و املاک هستان کرمان از طریق سامانه احراز هویت ثبت احوال جلوی زیادی از تخلفات را گرفته هست، خاطر نشان کـــرد: با تعامل شده وقایع ازدواج و طلاق از طریق سامانه الکترونیکی دفاتر ازدواج و طلاق به اداره کل ثبت احوال هستان کرمان ارسال می‌شود و بانک هشداراتی این اداره بروز می‌شود.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک هستان کرمان ضمن اشاره به محرمانه بودن هشدارات مالکیتی افراد افزود: تنها راه دسترسی به هشدارات مالکیتی افراد اخذ دستور قضایی هست.

طالبی زاده ضمن همراهی مدیرکل ارتباطات و فناوری هشدارات هستان کرمان در بازدید از سامانه‌های مانیتورینگ طرح شمیم و مرکز داده (دیتا سنتر) اظهار کـــرد: با تثبیت تکمیل اراضی دولتی و غیر دولتی سطح هستان تا پایان مدت پنج ساله قانون جامع حدنگار، بانک جامع هشدارات املاک تمکیل انجام گرفته و هشداراتی از قبیل مشخصات مالک، آدرس، مساحت ملک به آسودهی قابل دسترسی خواهد بود.

انتهاي پيام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما