• تاریخ : ۲۷ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : دسته‌بندی نشده

سیلوستر هستالونه گیمگر فیلم‌های اکشن به آزار جنسی به یک هوادار ۱۶ ساله متهم انجام گرفته هست.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
فرارو، سیلوستر هستالونه متهم انجام گرفته که در سال ۱۹۸۶ به همراه محافظ شخصی‌اش به یکی از هواداران ۱۶ ساله‌اش تجاوز کـــرده هست.

روخانومامه میل آنلاین این رویداد را با انتشار گزارش پلیس که در همان سال تنظیم انجام گرفته، پخش کـــرد. در این گزارش آمده که این دختر ۱۶ ساله چون خجالت می‌کشیده و تحقیر انجام گرفته بود، شکایتی از ستاره فیلم «رمبو» نکـــرده هست.
 
این اتفاق در دهه ۸۰ و در هتل هیلتون لس‌آنجلس افتاد. این دختر برای گرفتن امضا به آن مکان رفته بود که محافظ شخصی هستالونه کلید اتاق این گیمگر را به دختر می‌دهد و بعد خود او هم به آن‌ها می‌پیوندد. این دو بعد از برقراری رابطه جنسی با این دختر ۱۶ ساله، او را با لحن شوخی تهدید می‌کنند، می‌خندند و به او می‌گویند که این ماجرا را به کسی نگوید.
 
مایک دو لوکا محافظ هستالونه چهار سال پیش به ضرب گلوله نیروهای پلیس کشته انجام گرفت. هنرپیشه «راکی» هم این اتهامات را به کل رد کـــرده هست. نقل کردگوی او پایان این اظهارات را مسخره خوانده و نقل کرد هست: هیچ کس از جمله جناب آقا «هستالونه»، از این دهستان رویداد نداشت تا این که امروز منتشر انجام گرفت.
 
این ادعاها پیش از این در ماه فوریه سال گذشته هم در یکی از نشریه‌های بالتیمور منتشر انجام گرفت. جان سامولوویچ افسر باخانومشسته نیروی پلیس لاس‌وگاس تایید کـــرده که نسخه کپی گزارش پلیس، عینا مطابق اصل آن هست.
 
سیلوستر هستالونه گیمگر، کارگردان و نویسنده آمریکایی و برنده جایزه گلدن گلوب هست که افزایش به ‌خاطر نقش‌های اکشن در فیلم‌های هالیوودی منطقهت دارد. دو نقش به‌یادماندنی رمبو و راکی از حیاتی‌ترین فعالیت‌های او در این ژانر هستند. او علاوه بر گیمگری، نویسندگی این فیلم‌ها را نیز بر عهده داشته هست.
 
هستالونه به‌خاطر گیم در فیلم «راکی» دو بار نامزد دریافت جایزه اسکار ـ یکی برای بهترین گیمگری و دیگری برای بهترین فیلمنامه ـ انجام گرفت. او سومین گیمگر سینما هست که به‌خاطر یک فیلم، نامزد دریافت این دو جایزه انجام گرفته هست. پیش از او فقط چارلی چاپلین و اورسن ولز چنین عنوانی را داشتند.
 
جریان رسوایی‌های جنسی نامداران سینمای هالیوود هر روز فرد جدیدی را به کام خود فرو می‌برد. این جنبش که با شکایت ده‌ها خانوم از هاروی واینستاین تهیه‌کننده قدر و سرشناس شروع انجام گرفت، به شکایت زیاد از ۴۰ خانوم از جیمز توباک نویسنده و کارگردان آمریکایی_ رسید و سپس در کمال ناباوری کوین اسپیسی گیمگر مشهور سریال خانه پوشالی را در برگرفت. شهادت دو خانوم علیه دهستین هافمن هم از دیگر رسوایی‌های اخیر سینمایی هالیوود بوده و با اظهارات جین سیمور در مورد تعرض تهیه‌کننده قدر سینما به او، به نظر می‌رسد این جریان همچنان ادامه پیدا کند.

انتهاي پيام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home2/blogir/public_html/zanefarda.ir/wp-content/plugins/wordpress-seo/inc/sitemaps/class-sitemaps-cache.php on line 201