• تاریخ : ۲۸ام اسفند ۱۳۹۶
  • موضوع : دسته‌بندی نشده

مدیر سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، گفت: ۲۰ درصد خانومان سرپرست خانوار همسران خود را در تصادف از دست داده اند.

به گزار

ش خانوم فردا، به گرازش
از
مهر، مسعود حبیبی در همایش کمپین «نه به تصادفات» گفت: جمعیت هلال احمر به دلیل اهداف بشردوستانه اش متداوم در خدمت آقام و درجهت حفظ سلامت آنها گام برداشته هست.

وی افزود: طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی نیز از همین قبیل هست.

مدیر سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور ادامه داد: سال ها پیش هنگامی که منابع کافی برای اجرای این طرح نداشتیم و تصمیم بر آن انجام گرفت که این طرح را اجرایی نکنیم، جوانان زیادی به ما رجوع کـــردند و ما در اجرایی انجام گرفتن این طرح کمک کـــردند. این طرح با کمک حفظ امنیت و ایمنی هم وطنان شروع به کار کـــرد و اکنون ۱۸ سال از فعالیت آن می گذرد.

حبیبی اظهار کـــرد: در تعداد سال اخیر محور ایمنی به منظور کاهش تصادفات جاده ای به عنوان محور اصلی این طرح در نظر گرفته انجام گرفت.

مدیر سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور ادامه داد: روزانه ۴۳ نفر در جاده ها بر اثر حوادث ترافیکی کشته می شوند و ۱۶ برابر این این آمار مصدوم بر جای می گذارند.

وی تصریح کـــرد: طبق آمار مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی سالانه ۳۵ هزار میلیارد تومان تا ۵۰ هزار میلیارد تومان بار تصادفات جاده ای بر کشور هست.

حبیبی گفت: ۲۰ درصد خانومان سرپرست خانوار، همسران خود را در تصادفات جاده ای از دست داده اند و همچنین ۶۰ درصد از کسانی که ضایعه نخاعی دارند تصادفات دچار این مشکل انجام گرفته اند.

مدیر سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور ادامه داد: طبق تحقیقات پلیس حدود ۶۰ درصد تصادفات جاده ای عامل انسانی دارد در واقع اگر ما بتوانیم تغییر رفتاری در آقام جامعه ایجاد کنیم کاهش تصادفات را به دنبال خواهیم داشت.

انتهای پیام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home2/blogir/public_html/zanefarda.ir/wp-content/plugins/wordpress-seo/inc/sitemaps/class-sitemaps-cache.php on line 201