• تاریخ : ۲۶ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

دومین نمایشگاه تخصصی بانوان بادنبال ارائه محصولات بهداشتی، آرایشی و پوشاک خانومان با همکاری منطقهداری ناحیه ۲ پایتخت و موسسه حورا از ۱۲ الی ۲۵ اسفندماه برگزار می‌شود.

خانوم فردا- «محمدی» مسئول سمعی بصری و تبلیغات  نمایشگاه در گفتگو با «خانوم فردا» ضمن اعلام این رویداد اظهار داشت: نمایشگاه در دو ناحیه پایتخت برگزار می شود که نمایشگاه شماره ۱ با عنوان «عفاف و حجاب»در محل زیرگذر چهارراه حضرت ولیعصر(عج)، با ۲۵ غرفه و نمایشگاه شماره ۲ در محله سعادت‌آباد (میدان کتاب نرسیده به اریکه ایرانیان ) با عنوان تجمع خانومان کارآفرین و ۱۸۰ غرفه آماده ارائه محصولات به بازدیدکنندگان می‌باانجام گرفت.

 

وی در ادامه افزود: گروه‌های شرکت‌کننده در نمایشگاه شامل پوشاک، آرایشی و بهداشتی، لوازم آرایشی، مواد غذایی و آشپزی، تعلیمی ، پزشکی و زیبایی ، مواد غذایی، صنایع‌دستی، ورزشی، طب سنتی، مراکز مشاوره و … می‌باانجام گرفت و امسال برای نخستین بار بخش خانواده نیز  در این نمایشگاه فعال هست.

 

محمدی  در خاتمه تاکید کـــرد: تدابیری اتخاذانجام گرفته که نمایشگاه امسال باکیفیت بهتر برگزار شود و ضمن نظارت صحیح بر قیمت اجناس در تلاش هستیم جهت رفاه حال منطقهوندان عزیز با ارائه بن تخفیف به غرفه داران اجناس با قیمت معقول تر عرضه شود.

 

دومین نمایشگاه تخصصی بانوان با حمایت و همکاری بانک منطقه، کمیته امداد و کانون خانومان بازرگان ایران از ۱۲ الی ۲۵ اسفندماه ساعت ۹ صبح  تا ۲۲ شب برگزار می‌شود.

 

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما