• تاریخ : ۲۶ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به این که دولت تنها باکسانی همراه هست که گوش به فرمانش باشند گفت: دنبال از بیان این موضوع این بود که ما رای نیاوریم و به مجلس راه پیدا نکنیم زیرا ما بله قربان گوی دولت نیستیم و دولت کسانی را می‌خواهد که گوش به فرمانش باشند ولی ما جزو آن دسته از افراد نیستیم.

خانوم فردا- لاله افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نامه رحیمی در خصوص واریز یک میلیارد و دویست میلیون تومان به حساب ۱۷۰ نماینده مجلس بیان کـــرد: بنده این حرف رو انجام گرفتیداً تکذیب می‌کنم و به هیچ‌وجه روحم از این ماجرا بارویداد نیست.

 

وی ادامه داد: ما به  هیچ عنوان پولی دریافت نکـــردیم و نمی‌دانیم چه بوده هست کسانی که این پول را دریافت کـــردند نامزد انتخاباتی بودند نه نمایندگان مجلس، ولی برخی معمولاً قصد انحراف اذهان آقام به سمت مجلس را دارند تا نمایندگان آقام را زیر سوال ببرند.

 

لاله افتخاری با اشاره به این که دولت تنها باکسانی همراه هست که گوش به فرمانش باشند گفت: آن‌هایی که این کار را کـــردند و برای این مسئله بودجه‌ای گذاشتند دنبالشان از بیان موضوع این بود که ما رای نیاوریم و به مجلس راه پیدا نکنیم زیرا ما بله قربان گوی دولت نیستیم و دولت کسانی را می‌خواهد که گوش به فرمانش باشند ولی ما جزو آن دسته از افراد نیستیم.

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس عنوان کـــرد: چون موضع ما با دولت تفاوت دارد و مورد پسندشان نیستیم، می‌خواهند ما را از میان بردارند و این بار این موضوع را دستمایه خود قراردادند درحالی‌که در آن موضوعی که مطرح کـــردند هیچ دخالتی نداشتیم و اسامی را  به کذب و دروغ منتشر کـــردند.

 

وی در ادامه تصریح کـــرد: بنده به انجام گرفتت و قاطعانه این که ما نمایندگان پولی را دریافت کـــرده باشیم را تکذیب می‌کنم و اعلام می‌کنم این ادعا مستند نیست و ما به مسئولین قضایی نیز نامه زده‌ایم و خوهستار پیگیری این موضوع توسط قوه قضاییه انجام گرفته‌ایم.

 

افتخاری با بیان این که افراد برایشان حیاتی نیست که چهره‌های آقامی تخریب شوند گفت: فرد نخستی که این حرف را بیان کـــرد یا  از سر ناآگاهی این کار را انجام داد و یا اینکه قصدش از این کار این بود که برای انتخابات مجلس دهم رای بیاورد و موفق شود و فقط به دنبال تخریب چهره‌هایی هستند که مورد پسندشان نیست، و برایشان تفاوت ندارد که چه شخصی را مورد تهاجم قرار بدهند.

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: این کار از بی‌تقوایی افراد هست و بنده به عنوان همسر و فرخانومد شهید نمی‌گذارم که در ذهن آقام تخریب شوم و با نامه‌ای که به قوه قضائیه نوشته‌ایم پیگیر این موضوع هستیم و باید قوه قضاییه نیز پیگیری کند تا هم ما و هم آقام عزیزمان متوجه بشویم که این وجه را چه کسی دریافت کـــرده هست دلیل که هیچ‌کدام از ۱۷۰ نماینده نام‌برده از این موضوع هشدار نداریم.

 

افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان گفت: کسانی که خودشان مورد اتهام هستند آب را گل آلود می‌کنند تا افکار عمومی را به سمتی دیگر منحرف کنند زیرا اگر این کار را نکنند آب شفاف آبرویشان را می‌برد و این صحبت‌ها صرفاً جهت رفع اتهام شخصی از خودشان بوده و با این اتهام به نمایندگان مجلس از خود رفع اتهام می‌کنند اما دیگر زمان این نوع مغلطه‌ها گذشته و آقام با آگاهی و بصیرت، تحلیل گر مسائل و اتفاقات روز در جامعه هستند.

 

 

 

منبع: خانومان رویداد

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما