• تاریخ : ۳۱ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

با تأیید نهایی حکم قصاص و اعدام خانومی به جرم کشتن و خیانت به همسر سومش، این جنایتکار در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
ایسنا، رسیدگی به این پرونده از سال قبل و به دنبال کشف جسدی در یک خودروی پژو ۲۰۶ رها انجام گرفته در حوالی فلکه گلسرخ شیراز آغاز انجام گرفت.
کارآگاهان با حضور در محل پی بردند جسد متعلق به آقا جوانی هست که در جریان  جنایت مرموزی کشته انجام گرفته هست. به نظر می‌رسید عامل جنایت، پس از کشتن این آقا، جسد را در خودرو گذاشته و پس از رها کـــردن آن پا به فرار گذاشته هست.

تحقیقات برای شناسایی هویت قربانی و عامل این جنایت شروع انجام گرفته بود که کارآگاهان در ادامه بررسی‌ها  پی بردند قاتل ناشناس پس از کشتن این آقا جوان از موبایل او با یکی از آشنایان وی تماس گرفته و رویداد داده که جسد مقتول در فلکه گلسرخ در صندوق عقب خودرو هست. مأموران با ردیابی‌هایی همسر مقتول را شناسایی کـــردند. سرانجام این خانوم در جریان بازجویی‌های تخصصی راز قتل شوهرش را فاش کـــرد و گفت: همسرم را با تزریق آمپول هوا کشتم.

این خانوم تایمی در برابر کارآگاهان قرار گرفت، جزئیات جنایت را شرح داد و گفت: از مدت‌ها قبل با همسرم اختلاف داشتم و متداوم با یکدیگر درگیر بودیم. به صورت حتم این آقا همسر سوم من بود و تعداد بار می‌خوهستم از او طلاق بگیرم اما راضی نمی‌انجام گرفت. به همین خاطر نقشه قتلش را طراحی کـــردم و شبانه با تزریق آمپول هوا او را کشتم. بعد جسدش را درون خودرواش در گوشه خیابان رها کـــردم.

پس ازتحقیقات تکمیلی، این جنایتکار در شعبه سوم دادگاه کیفری یک هستان فارس محاکمه انجام گرفت. در  جلسه دادگاه، ابتدا نماینده دادستان به قرائت متن کیفرخوهست پرداخت و خوهستار اانجام گرفت مجازات متهم انجام گرفت. سپس خانواده مقتول هم مجازات اعدام برای عروس جنایتکار خوهستند.

در ادامه، خانوم جوان در دفاع از خود منکر قتل همسرش انجام گرفت. این در حالی بود که قضات دادگاه از جنایت‌های دیگر او پرده برداشتند و مشخص انجام گرفت  این خانوم در ۱۷ سالگی به دلیل وضعیت نامعقول خانوادگی به عقد جناب آقا که تعداد سال از خودش بزرگ‌تر بوده درآمده و تعدادی بعد وی را به قتل رسانده و مرگ او را طبیعی جلوه داده بود.

مدتی بعد از این جنایت او با آقا دیگری ازدواج کـــرده و این بار نیز به دلیل اختلافات زیاد خانوماشویی، شوهر دومش را نیز به قتل رسانده و به دلیل مهارتی که در این کار داشته هیچ ردی بر جای نگذاشته بود. به این ترتیب قتل این آقا را هم مرگ عادی جلوه داده بود تا اینکه با قتل همسر سومش پایان ماجراها فاش انجام گرفت.

در جریان رسیدگی به پرونده همچنین مشخص انجام گرفت این خانوم  زمانی که با همسر سومش خانومدگی می‌کـــرده، صیغه آقا دیگری نیز بوده هست. از این‌رو آن آقا هم در دادگاه حاضر انجام گرفت که او هم به دادرسان دادگاه گفت: این خانوم من را تهدید کـــرده بود که اگر صیغه‌نامه‌اش را تمدید نکنم مرا می‌کانجام گرفت.

با مطرح انجام گرفتن این ماجراها قضات دادگاه دستورات لازم را برای تحقیق درباره قتل دو همسر قبلی این خانوم صادر کـــردند. پس از آخرین دفاعیات این خانوم، قضات دادگاه وی را به قصاص و به اتهام خانوما به اعدام محکوم کـــردند. قضات دیوان عالی کشور نیز حکم را تأیید کـــردند.

انتهاي پيام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما