• تاریخ : ۲۷ام فروردین ۱۳۹۷
  • موضوع : دسته‌بندی نشده

نایب مدیر فراکسیون خانومان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «لایحه منع خشونت علیه خانومان هفته فردا تقدیم مجلس می شود» گفت که طبق اظهارات معاون مدیر‌جمهور در امور خانومان در مورد این لایحه جای نگرانی وجود ندارد.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش از ایسنا، سیده فاطمه ذوالقدر اظهار کـــرد: در پی ابراز نگرانی فعالان خانوم نسبت به لایحه منع خشونت علیه خانومان و حذف موادی از این لایحه، من با خانم ابتکار در این رابطه مذاکره کـــردم و ایشان گفتند که مواد قانونی و ضروری لایحه از نظر محتوا و کیفیت حفظ انجام گرفته و لایحه خاصیت خود را دارد.

وی افزود: طبق نقل کرد‌های خانم ابتکار معاونت خانومان در پایانی جلساتی که در قوه قضائیه برای بررسی این لایحه برگزار انجام گرفته، حضور داشته هست و موارد حذفی لایحه مربوط به تشابه قوانین یا تکرار برخی مواد بوده هست تا کار رسیدگی مربوط به لایحه زودتر انجام شود.

ذوالقدر با تاکید بر اینکه «طبق نقل کرد‌های خانم ابتکار خاصیت لایحه از بین نرفته هست» اضافه کـــرد: قرار هست این لایحه هفته فردا تقدیم مجلس شود.

نایب مدیر فراکسیون خانومان مجلس گفت که در صورتی که لایحه ارائه انجام گرفته از نظر فراکسیون خانومان دچار کم و کهستی باانجام گرفت نسبت به ارائه پیشنهادات جهت ابداًح آن اقدام خواهیم کـــرد.

انتهای پیام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home2/blogir/public_html/zanefarda.ir/wp-content/plugins/wordpress-seo/inc/sitemaps/class-sitemaps-cache.php on line 201