• تاریخ : ۲۳ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

کارگردان «لاتاری» درباره سوتفاهم پیش آمده درباره سکانسی از فیلم که به صورت ناتکمیل و غیرهماهنگ منتشر انجام گرفته، توضیحاتی داد.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
ایسنا، محمد حسین مهدویان در متنی که منتشر کـــرده آورده هست:«پخش  نسخه‌ی ناقص و غیرآماده‌ی سکانسی از فیلم سینمایی«لاتاری» باعث سوءتفاهم در جمعی از منطقهوندان منطقه مقاوم و قهرمان سوسنگرد انجام گرفت و این تلقی پیش آمد که خدای ناکـــرده گروه ساخانومده قصد بی‌احترامی داشته‌اند.
فیلم «لاتاری» درباره‌ی غیرت ایرانی هست. غیرت همه‌ی ایرانی‌ها. غیرت و ناموس‌پرستی آقاان عرب چنان آشکار و پیدهست که کسی نمی‌تواند منکر آن باانجام گرفت. شما برادران عرب همواره مثال آقاانگی و غیرت بوده و هستید. در مقاومت هشت‌ساله‌ی ملت ایران آقاان شجاع عرب در پیشانی مبارزه با دشمن بوده‌اند.

مادران صبور و پاک‌سرشت شما و همه ایرانیان مایه‌ی افتخار این سرزمین هستند. اگر غیرت، شجاعت و مقاومت دلیرانه‌ی شما نبود، امروز ما در پناه کدام امنیت به فیلم‌سازی و فعالیت هنری می‌پرداختیم. ما خوزستان را متداوم خانه‌ی خود دانسته‌ایم و به خاک و آقام‌اش عشق ورزیده‌ایم.

در گروه ساخانومده‌ی فیلم تعدادین خوزستانی از عوامل اصلی بوده‌اند. از جمله ابراهیم امینی نویسنده، حمید فرخ‌نژاد و نادر سلیمانی گیمگران فیلم. چطور ممکن هست چنین گروهی حتی فکر توهین به برادران و خواهران عرب را در سر بپرورانند. یقین بدانید حساسیت و نگرانی شما از نگاه گروه ساخانومده‌ی «لاتاری» پنهان نبوده هست و به حتم تماشای نسخه‌ی نهایی فیلم نگرانی شما را برطرف خواهد کـــرد.»

«لاتاری» در جشنواره‌ی فیلم فجر پیش‌رو رونمایی خواهد انجام گرفت.

محمد حسین مهدویان کارگردانی فیلم‌های چون «ماجرای نیمروز» و «ایستاده در غبار» را برعهده داشته هست.


انتهای پیام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما