• تاریخ : ۳۰ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

برای بزرگداشت ســالگرد ۳۰ ســالگی گیف‌ها یا عــکــس هـا متحرک، فیسبوک بالأخره به همه امکان می‌دهد این گیف‌ها را به کامنت‌های خود اضافه کنند.

حالا می‌توانید احساسات خود را در قالب فایل گیف در قسمت کامنت‌هایابراز کنید.

عــکــس هـا متحرک یا به اصطلاح گیف‌ها و انیمیشن‌ها در ۳۰ ســال گذشته مورد اســتفاده قرار گرفـــــته‌اند، اما اخیراً و عمدتاً به لطف رسانه‌های اجتماعی، تبدیل به یک طریقه مشهور برای ابراز کردن احساسات و افکار شده‌اند و به نظر می‌رسد این یک موفقیت بزرگ برایباشد. آیا می‌دانستید که افراد تقریباً ۲۵۰۰۰ گیف را در هر دقیقه در پیام‌رسان‌ها ارســال می‌کنند؟ برای بزرگداشت ســالگرد ۳۰ ســالگی این عــکــس هـا متحرک به علاوه محبوبیت فرمت عــکس در بین کاربران آن،بالأخره به همه امکان می‌دهد از ۱۵ ژوئن این گیف‌ها را به کامنت‌های خود اضافه کنند.

حتماً این را می‌دانید که پیش از این می‌توانستید گیف‌ها را در آپدیت‌های statusخود پست کنید؟ اما حالا می‌توانید این کار را در کامنت‌ها انجام دهید. این کار واقعاً ساده اســت به این دلیل که یک دکمه جدید و اختصاص یافته برای انجام آن دارید. فقط نیاز اســت روی آن دکمه ضربه زده یا کلیک کنید تا یک گیف را از لیست انیمیشن‌های ترند اضافه کنید. یک نوار جستجو هم برای زمان‌هایی وجود دارد که می‌خواهید به دنبال فرضاً انیمیشنی از قورباغه کرمیت بگردید.

Facebook messenger gif 1 1497559597 فیسبوک امکان اضافه کردن GIF به کامنت‌ها را می‌دهد توما:

برای نشان دادن تولد گیف هم،منتخب منحصربفردی از گیف‌ها را با بازی سلبریتی‌های مشهور اینترنت از جمله DNCE، لوگان پل، آماندا کرنی، دریزی، پاتریک اســتار، ویولت بنسون، واز گود، برندی مری و لاندن ماس معرفی می‌کند. می‌توانید آن گیف‌ها را با جستجوی عبارت #GIFparty هنگام به اشتراک‌گذاری یک گیف دریا مسینجر یا با مراجعه به GIPHY.com/Facebook پیدا کنید.

یک ابتکار عمل جالب دیگر ازهم اضافه کردن یک نظرسنجی آنلاین برای کاربران ایالات متحده اســت که از آن‌ها در مورد تلفظ کلمه GIF می‌پرسد –اینکه با حرف گ یا با حرف ج تلفظ می‌شود. این نظرسنجی در اپلیکیشندر گوشی‌ها و صفحه اصلی وب‌سایتدر دسترس اســت.

 

 

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته فیسبوک امکان اضافه کردن GIF به کامنت‌ها را می‌دهد توما: اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما