• تاریخ : ۲۲ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله  رهبر حکیم انقلاب: سند ۲۰۳۰ و امثال آن، مواردی نیستند که جمهوری اسلامی ایران تسلیم آنها شود، و امضای این سند و اجرای بی سر و صدای آن قطعاً مجاز نیست و به دستگاههای مسئول نیز اعلام انجام گرفته هست.


به چه معقولت یک مجموعه به اصطلاح بین المللی که تحت نفوذ قدرتهای بزرگ نیز قرار دارد، به خود حق می دهد که برای ملتهایی با تاریخ و فرهنگ و تمدن گوناگون، تکلیف معین کند.رهبر انقلاب: از شورای عالی انقلاب فرهنگی هم گله‌مند هستم +تصویر


ایشان با تأکید بر اینکه اصل این کار غلط هست، خاطرنشان کـــردند: اگر چنانچه با اصل کار نمی‌توانید مخالفت کنید، صآسودهاً اعلام کنید که جمهوری اسلامی ایران در زمینه تعلیم و پرورش، دارای اسناد بالادستی هست و احتیاجی به این سند ندارد.


رهبر انقلاب اسلامی با گلایه از شواریعالی انقلاب فرهنگی گفتند: این شورا باید مراقبت می کـــرد و نباید اجازه می داد که کار تا جایی پیش برود که اکنون ما مجبور به جلوگیری از آن شویم.


این مکان جمهوری اسلامی ایران هست و در این کشور مبنا اسلام و قرآن هست. این مکان جایی نیست که سبک خانومدگی معیوب و ویرانگر و فاسد غربی بتواند اعمال نفوذ کند. در نظام جمهوری اسلامی پذیرش چنین سندی، معنا ندارد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما