• تاریخ : ۱۶ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

در کشورهای مختلف، قانونی برای حمل اشیا و وسائل مختلف در سفرهای هوایی وجود دارد، اما به هر حال همیشه هستند کسانی که نقض قانون کنند و در بارهای‌شان چیزهایی که غیرقانونی اســت را قرار می‌دهند.

با اینکه با هواپیما می‌توان زودتر به مقصد رسید، اما هرچیزی را نمی‌توان با آن حمل کرد و گاهی چیزهایی در بار مسافران پیدا می‌شود که تعجب مسئولان فرودگاه را در پی دارد.
 
به نقل مهر، در کشورهای مختلف، قانونی برای حمل اشیا و وسائل مختلف در سفرهای هوایی وجود دارد، اما به هر حال همیشه هستند کسانی که نقض قانون کنند و در بارهای‌شان چیزهایی که غیرقانونی اســت را قرار می‌دهند، با این حال برخی از این موارد نادر و البته خیلی عجیب اســت، به طوریکه حتی مسئولان فرودگاه‌ها تعجب می‌کنند، در زیر برخی از این موارد را می‌بینید.
 
حمل جسد!
گیتا جارانت و دخترش به همراه همسر گیتا یعنی جناب جناب کِرت ویلی گارانت ۹۱ ســاله قصد داشتند از انگلیس به آلمان بروند، البته جناب جناب کِرت مُرده بود و در حقیقت خانواده یک جسد را با خودش حمل می‌کرد! آن‌ها جسد او را روی ویلچر گذاشته بودند و برایش عینک دودی زده بودند، اما ماموران محافظت بعد از اینکه متوجه می‌شوند یک جسد روی ویلچر اســت، زن‌ها را دستگیر می‌کنند. البته آن‌ها در ابتدا می‌گفتند که نمی‌دانستند او مُرده و تصور می‌کردند خواب اســت، اما در نهایت اعتراف کردند چون حمل جسد هزینه اضافی برای‌شان داشته، تصمیم گرفـــــتند چنین برنامه‌ای را پیاده کنند.

 

 

140877 440 عــکــس هـا/ عجیب‌ترین چیزهایی که در هواپیما کشف شد! 

 

 

قاچاق میمون
قاچاق کردن که همراه با پنهان کردن هرچیزی زیر لباس باشد، چندان موضوع عجیبی نیست و آدم‌های زیادی این‌کار را انجام می‌دهند، اما یک مرد که از دبی به دهلی‌نو می‌رفـــــت، یک میمون زنده را زیر لباسش مخفی کرده بود! البته این میمون، حیوان خاصی اســت که قابلیت‌های پزشکی دارد، با این‌حال قاچاق کردن میمون زنده آن‌هم زیر لباس کار عجیبی به نظر می‌رسید.

 

140880 821 عــکــس هـا/ عجیب‌ترین چیزهایی که در هواپیما کشف شد! 

 

 

لاک‌پشتی به شکل همبرگر
وقتی جناب جناب لی می‌خواســت از چین به پکن پرواز کند، همراه خودش یک همبرگر داشت، اما هنگام عبور از دستگاه اشعه ایکس ماموران متوجه یه دست و پای کوچک در ساندویچ او شدند! جناب جناب لی در ابتدا انکار می‌کرد که حیوانی را همراه خودش دارد، اما در نهایت رضایت داد و گفت که می‌خواســته لاک‌پشتش را همراه خودش ببرد! او لاک‌پشت را شبیه به ساندویچ همبرگر کرده بود!

 

140884 976 عــکــس هـا/ عجیب‌ترین چیزهایی که در هواپیما کشف شد! 

 

 

می‌خواهم میوه بخورم!
به نظر می‌رسد میوه خوردن برای این خانوم چینی یکی از راه‌های کم کردن اســترس پرواز بوده اســت. به همین دلیل مقدار زیادی میوه با خودش داشته، اما برای پوست کندن آن‌ها به چاقو نیاز داشته که برای آن هم راه حلی متفاوت پیدا کرده اســت! او چاقو را به شکل گیره سر داخل موهایش مخفی کرده بود که البته دستگاه اشعه ایکس آن را تشخیص داد!

 

140879 522 عــکــس هـا/ عجیب‌ترین چیزهایی که در هواپیما کشف شد! 

 

 

پای شکسته و کوکائین
مردی که پایش شکسته بود و با صندلی چرخ‌دار حرکت می‌کرد، تلاش داشت ۱۱ پوند کوکائین را از شیلی به بارسلونا قاچاق کند!

 

140878 592 عــکــس هـا/ عجیب‌ترین چیزهایی که در هواپیما کشف شد! 

 

 

بمب ساعتی
یک نوجوان کانادایی سعی داشت یک ساعت زنگ‌دار را که به آن بمب وصل شده بود وارد هواپیما کند، این کار او باعث شد فرودگاه برای سه ساعت مورد محاصره قرار بگیرد! البته بعد از آن مشخص شد این بمب‌ساعتی اسباب بازی اســت که کاملا واقعی ساخته شده بود، پلیس این نوجوان را به دلیل اختلال در نظم محکوم کرد.

 

140883 526 عــکــس هـا/ عجیب‌ترین چیزهایی که در هواپیما کشف شد! 

 

 

یک چمدان برای دزدی
در فرودگاه بارسلونا مقامات وقتی مردی را می‌بینند که با چمدانی که خیلی سنگین به نظر می‌رسید، حرکت می‌کند؛ او را متوقف کرده و چمدانش را باز می‌کنند! در میان بُهت همه می‌بینند که داخل چمدان یک مرد دیگر با چراغ قوه و ابزار بریدن نشسته، آن‌ها می‌خواســتند از چمدان‌های دیگران در بخش بار دزدی کنند!

 

140881 622 عــکــس هـا/ عجیب‌ترین چیزهایی که در هواپیما کشف شد! 

 

۴۴ خزنده در یک چمدان
مردی که قصد داشت با چمدانی پر از مارمولک و مار نادر اســترالیا را ترک کند، در فرودگاه دستگیر شد! این خزنده‌ها بسیار نادر و ارزشمند بودند و او قصد داشته آن‌ها را به بانکوک ببرد که البته در فرودگاه دستگیر شد و مارها را به باغ‌وحش سیدنی تحویل دادند.

 

140882 167 عــکــس هـا/ عجیب‌ترین چیزهایی که در هواپیما کشف شد!

 

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته عــکــس هـا/ عجیب‌ترین چیزهایی که در هواپیما کشف شد! اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما