• تاریخ : ۲۰ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

دادستان عمومی و انقلاب منطقهستان قلعه گنج از وقوع یک فقره قتل به علت اختلافات خانوادگی در این منطقهستان رویداد داد.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
روابط عمومی دادگستری، سجاد افشارمنش از وقوع یک فقره قتل به علت اختلافات خانوادگی در این منطقهستان رویداد داد و اظهارداشت: عدم کنترل خشم یکی از عوامل حیاتی در بروز جرائم خشن می‌باانجام گرفت.
وی در تشریح جزئیات این رویداد، گفت: پس از کسب گزارشی  مبنی بر وقوع یک نزاع خانوادگی در یک منزل مسکونی در  روستای سرتک نخستیا از توابع منطقهستان قلعه‌گنج، بلافاصله بازپرس پرونده به همراه کارگاهان پلیس آگاهی منطقهستان در محل حادثه  حاضر می‌شوند.

دادستان عمومی و انقلاب منطقهستان قلعه گنج افزود: پس از تحقیقات نخستیه میدانی در محل وقوع جرم مشخص انجام گرفت، بر اثر نزاع خانوادگی بین یک خانوم و شوهر، خانم به نام (ف-چ) بر اثر اصابت  ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده هست.

وی  با بیان اینکه قاتل پس از ارتکاب جنایت اقدام به خود خانومی و وارد کـــردن ضربات چاقو به سمت خود می‌کند گفت: بلافاصله، با دخالت پدر وی و سایر همسایگان چاقو از دست وی گرفته می‌شود و این خانوم وشوهر را به بیمارستان منتقل می‌کنند که متاسفانه خانم خانه بر اثر خونریزی زیاد فوت می‌کند.

افشارمنش با بیان اینکه متهم فاقد سابقه کیفری هست، افزود: تحقیقات تکمیلی در این رابطه در شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب منطقهستان قلعه‌گنج ادامه دارد ومتهم با قرار بازداشت متایم روانه خانومدان انجام گرفته هست.

انتهاي پيام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما