• تاریخ : ۲۲ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

سنگربان ملی پوش تیم فوتبال بانوان ذوب آهن اصفهان با اشاره به با همی منطقهآورد فوتبال خانومان و آقاان اصفهان گفت: فکر می‌کنم این از اتفاقات نادر فوتبال ایران و جهان باانجام گرفت که در یک روز دو تیم هممنطقهی در خانومان و آقاان رقابت داشته باشند و منطقهآورد جالبی خواهد بود و شک نکنید ذوب آهن در این منطقهآورد دبل می‌کند.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
ایسنا، زهره کووایی اظهار کـــرد: آنچه الان ما را اذیت می‌کند تعداد زیاد مصدومان تیم هست که به صورت حتم کادر پزشکی باشگاه تلاش می‌کنند تا آنها را به گیم روز جمعه برسانند. برای گیم دربی همه تیم و باشگاه هم قسم برای پیروزی هستیم تا بتوانیم جایگاه بهتری در لیگ به دست آوریم.
وی با اشاره به شرایط ابتدای فصل خود در ذوب آهن افزود: متاسفانه در همان ابتدای فصل با پارگی مینسیک روبرو انجام گرفتم. نظر پزشکم هستآسوده و فیزیوتراپی ۳ هفته بود که بعد از آن پر قدرت و نیکو ظاهر انجام گرفتم. خوشبختانه شرایط زیاد نیکوی دارم و باشگاه نیز به روی حساب خاصی باز کـــرده هست. در کل از اینکه ذوب آهن را انتخاب کـــردم و به این تیم آمدم راضی هستم دلیل که ذوب آهن یک باشگاه تکمیلا حرفه‌ای با مدیریت زیاد نیکو و بالا هست، درست هست که با مشکلات مالی روبرو هستیم اما گیمکنان و افرادی که با این باشگاه کار می‌کنند آن قدر با تعصب هستند که بدون توجه به این مسائل با تمرکز کار خود را انجام می‌دهند.

وی در خصوص گیم روز جمعه در مقابل سپاهان خاطر نشان کـــرد: گیم دشوار و زیبایی در پیش هست. سپاهان و ذوب آهن دو تیمی هستند که فوتبال را نیکو می‌فهمند و آن را در زمین به نمایش می‌گذارند. هر دو تیم به دنبال فوتبال گیم کـــردن هستند. اکثر گیمکنان دو تیم بیرون از زمین دوستان نیکو یکدیگر هستند و در زمین رقبای سردشوار. تمرکزمان بر روی ارائه بهترین عملکـــرد برای رسیدن به پیروزی هستیم.

کووایی ادامه داد: تیم فوتبال آقاان ذوب آهن نیز پایان تمرکز خود را برای گیم مقابل سپاهان گذاشته هست و آنها نیز همانند ما با پایان قدرت و عرقی که دارند به میدان می‌روند. مطمئن باشید با پیروزی هر دوتیم فوتبال ذوب آهن در منطقهآورد اصفهان دبل خواهیم کـــرد.

وی حضورتماشاگران در این گیم را حیاتی خواند و افزود: درست هست که ورزشگاه شفق جایگاه زیادی برای تماشاگران ندارد اما علاقمندان و هواداران ما در گیم‌های گذشته با وجود مسافتی که وجود دارد ما را به نیکوی حمایت کـــردند، امیدوارم در این گیم نیز با حضورشان در ورزشگاه هیجان گیم را افزایش کنند.

سنگربان ذوب آهن رسانه‌ها را یکی از ارکان اصلی و حیاتی تیم‌ها و مسابقات نام برد و ادامه داد: اگر رسانه‌ها نتوانند بر اساس رسالتی که دارند به انعکاس و پوشش رویدادها بپرداخانومد حضور آنها چه معنایی دارد. برای اینکه آنها بتوانند وظیفه خود را به نیکوی عمل کنند و به ورزش بانوان کمک کنند باید شرایط حضور آنها را ایجاد کنیم و ما هم از آنها حمایت کنیم. چطور افرادی که صلاحیت و تخصص ندارند با گوشی می‌توانند در کنار ورزشگاه باشند اما عکاسان و رویدادنگاران حرفه‌ای با وجود داشتن کارت حتمی از فدراسیون و AFC صلاحیت ندارند باید در این زمینه فدراسیون تغییر نگاه بدهد و اجازه دهند رسانه‌هایی که مجوز حرفه‌ای دارند بتوانند به آسودهی به پوشش مسابقات بانوان بپرداخانومد دلیل که پوشش ورزشکاران ما در داخل و خارج یکی هست.


انتهای پیام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما