• تاریخ : ۳ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

تلویزیون های Samsung The Frame می توانند مانند دیگر تلویزیون ها کارایی خود را در اختیار شما قرار دهند؛ یک باکس شامل تیونر، رابط هایی همچون HDMI و… اســت. اما هنگامی که کاربر از تلویزیون اســتفاده نمی کند، قابلیت Art Mode فعال می گردد.

138312 856 زیبایی و مدرنیته در تلویزیون های جدید سامسونگ 

 

تلویزیون های Samsung The Frame می توانند مانند دیگر تلویزیون ها کارایی خود را در اختیار شما قرار دهند؛ یک باکس شامل تیونر، رابط هایی همچون HDMI و… اســت. اما هنگامی که کاربر از تلویزیون اســتفاده نمی کند، قابلیت Art Mode فعال می گردد.در این وضعیت تلویزیون ۱۰۰ قطعه هنری را مانند یک قاب تصــویر دیجیتال اما با کیفیت بسیار بالا به نمایش در می آورد.

 

به نقل مجله سخت افزار، این عــکــس هـا شامل نقاشی های زیبا، حیات وحش، طبیعت و… هستند. این تلویزیون به فطریقهگاه های هنری مانند Artspace, LUMAS, Magnum Photos, Saatchi Art و Sedition لینک داده می شود که می توان عــکــس هـا را با اســتفاده از اشتراک ماهانه از آنها اجاره کرده و یا به طور کلی خریداری کرد.

 
علاوه بر آن، کاربران می توانند عــکــس هـا اختصاصی خود را نیز در آن آپلود نمایند. این تلویزیون ها ظاهری مانند یک قاب تصــویر ساده و شیک را دارند و با کمک طراح مشهور، Yves Behar، طراحی شده اند. سامسونگ در گذشته نیز با این طراح در این زمینه همکاری کرده اســت. تلویزیون های The Frame دارای دقت ۴K هستند و در حال حاضر در ابعاد ۵۵ و ۶۵ اینچ تولید می شوند.
 
مدل هایی ۵۵ اینچی با قیمت ۲۰۰۰ دلار و ۶۵ اینچی ها نیز با برچسب قیمت ۲۸۰۰ دلار راهی بازار می شوند؛ اما در این میان انتخاب نوع چوب و رنگ آمیزی های خاص نیز می تواند در قیمت نهایی موثر باشد. تلویزیون های سامسونگ The Frame هم اینک در اروپا و آمریکا در دسترس مشتریان هستند و به زودی شاهد ورود آنها به دیگر نقاط جهان هستیم.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته زیبایی و مدرنیته در تلویزیون های جدید سامسونگ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما