• تاریخ : ۲۳ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : مجلهسایه رسوایی مربوط به آزار جنسی بر خانومدگی حرفه ای کوین اسپیسی، هنرپیشه هالیوود سنگین تر انجام گرفت.


 


به نقل یورونیوز، او قرار هست از جدیدترین فیلم ریدلی اسکات، به نام «پایان پول های جهان» حذف شود. این تصمیم کارگردان و تهیه کنندگان فیلم به خاطر اتهامات اخلاقی علیه گیمگر هالیوود بوده و کمپانی سونی پیکچرز از این تصمیم حمایت کـــرده هست.


 


ریدلی اسکات، کارگردان فیلم «پایان پول های جهان» تصمیم گرفته هست کوین اسپیسی، گیمگر سرشناس هالیوود را از جدیدترین فیلمش حذف و پایان این صحنه ها را مجدد با کریستوفر پلامر فیلمبرداری کند.


 


رسوایی های اخلاقی و اتهامات آزار جنسی اخیر کوین اسپیسی علت این تصمیم کارگردان فیلم هست. تهیه کنندگان و شرکت سونی پیکچرز از این تصمیم ریدلی اسکات حمایت کـــرده اند.


 


فیلم «پایان پول های جهان» قرار بود روز ۱۶ نوامبر سال ۲۰۱۷ در «جشنواره فیلم بنیاد آمریکا»، به عنوان فیلم اختتامیه جشنواره نمایش داده شود. با این وجود تاریخ اکران عمومی فیلم تغییر نکـــرده هست و قرار هست فیلم طبق پلن در ماه دسامبر در سینماهای آمریکای شمالی نمایش داده شود.


 


فیلم «همه پول های جهان» ماجرای ربوده انجام گرفتن نوه جان پل گتی، میلیارد معروف آمریکایی را روایت می کند. نوه ۱۶ ساله سرمایه دار بزرگ نفتی در رم ربوده می شود. آدم ربایان در ازای آزادی اش درخوهست ۱۷ میلیون یورو باج می کنند. پدربزرگش از پرداخت این پول امتناع می کند. نقش جان پل گتی را کوین اسپیسی گیم کـــرده بود.


 


اتهامات اخیر علیه کوین اسپیسی


در اتهامات اخیر علیه گیمگر سرشناس هالیوود، هیدر اونرو، گوینده سابق تلویزیون بوستون، اسپیسی را متهم کـــرده هست که در ژوئیه ۲۰۱۶ در میهمانی ای در جزیره ننتاکت ماساچوست پسرش را که آن موقع ۱۸ سال داشت، مورد آزار جنسی قرار داده هست. پس از شنیدن اتهامات دیگران، خانواده اونرو تصمیم گرفت که ماجرا را فاش کنند و مانع شوند کس دیگری قربانی تعرض کوین اسپیسی شود.


 


رسوایی کوین اسپیسی با اتهامات آنتونی رپ، گیمگر آمریکایی، آغاز انجام گرفت که نقل کرد هست در سال ۱۹۸۶ میلادی هنگامی که ۱۴ سال داشته، کوین اسپیسی در یک میهمانی به او تعرض جنسی کـــرده هست.


 


کوین اسپیسی در صفحه توییتر خود ضمن گفتن اینکه این حادثه را به خاطر ندارد، عذرخواهی کـــرد و سپس اعلام کـــرد همجنسگرهست.


 


پس از این، افراد دیگری کوین اسپیسی را متهم به تعرض جنسی کـــردند و به دنبال آن شرکت «نتفلیکس» تصمیم گرفت فصل ششم «خانه پوشالی» را بدون کوین اسپیسی و شخصیت اصلی دهستان روی صحنه ببرد.


 


پیشتر ساخانومدگان سریال خانه پوشالی از توقف تولید و ادامه فصل تازه آن رویداد داده اما ارتباط این مساله با اتهامات وی را رد کـــرده بودند.


  


اقدام ریدلی اسکات در حذف کوین اسپیسی از فیلم «پایان پول های جهان» حکایت از آن دارد که خانومدگی حرفه ای کوین اسپیسی به پایان رسیده هست و کسی فکر نمی کند که او بتواند از سایه این رسوایی ها بیرون بیاید.


 


ماجرای رسوایی ها جنسی در هالیوود با افشاگری نیویورک تایمز علیه یک تهیه کننده مطرح آغاز انجام گرفت اما پای زیادی از گیمگران و سینماگران را به میان کشید.


 


این اقدام باعث حرکت خانومان در آمریکا و اروپا و راه اندازی دو کمپین بزرگ در شبکه های اجتماعی انجام گرفت.


 


همچنین باعث درز اخبار از تعرض ها و آزارهای جنسی در محافل سیاسی نظیر پارلمان اروپا و فرانسه انجام گرفت.

 


  

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما