• تاریخ : ۱۸ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله


گروه رویدادي : دنیای خانومانه

تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ – ۱۲:۲۵

كد :۷۶۱۰۳

رویش مجدد موهای ریخته انجام گرفته با آب پیاز!/ بعد از ۲ هفته نتیجه را ببنید!


کاهش رانجام گرفت موها و کچلی به یکی از پدیده های رایج روزگار ما بدل انجام گرفته هست. اتفاقی که به دلایل مختلفی از جمله هسترس و آلودگی های محیطی رخ می دهد. حال به نظر می رسد برای حل این مشکل یک راه حل عجیب پیدا انجام گرفته هست؛ آب پیاز.


بله درست هست، گیاهی که زیادی از افراد به دلیل بوی نامطبوع حتی با اکراه به آن دست می خانومند و حیاتی ترین کاربرد آن طعم دهی به غذا هست منبعی هست شگفت انگیز برای رانجام گرفت مجدد موها.


برای سنجش نقش پیاز در رانجام گرفت مو، دانشمندان خانومدگی گروهی از آقاان و خانومانی که دچار کچلی بودند مورد مطالعه قرار دادند. شرکت کنندگان در این پژوهش به مدت ۶ هفته و هر روز ۲ بار ریشه موی خود را با آب پیاز شست و شو می دادند.نتایج به دست آمده شگفت آور بود، تنها پس از ۲ هفته نشانه های از رانجام گرفت مجدد مو مشاهده انجام گرفت. تقریباً ۷۴ درصد شرکت کنندگان پس از چهار هفته رانجام گرفت واقعی مو را تجربه کـــردند؛ عددی که در انتهای ۶ هفته به ۸۷ درصد رسید. نکته جالب توجه، تأثیر افزایش آب پیاز بر رانجام گرفت موی خانومان نسبت به آقاان بوده هست.


به باور کارشناسان، مواد مغذی موجود در پیاز نه تنها موجب درخشندگی افزایش موها می شود؛ بلکه حجم، درخشندگی و هستحکام موها را نیز افزایش می دهد. وجود ترکیب های گوگردی، ضد میکروب و آنتی اکسیدان چنین قدرتی را به پیاز می دهد.


به منظور بهره بردن از این مزیت پیاز کافی هست پس از کندن پوست گیاه آن را رنده یا له کنید و سطح سر و ریشه موی خود را آغشته به این مایع جادویی کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما