• تاریخ : ۵ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

1294828 553 دلیل معرفی نشدن هیات مدیره پرسپولیس

وبسایت نود: اعضای جدید هیات مدیره باشگاه اســتقلال شب گذشته از سوی وزارت ورزش و جوانان معرفی شد و به این ترتیب سه نفر از اعضای سابق جای خود را به نفرات جدید دادند.

 مسعود معینی، شهاب جهانیان و مرحوم منصور پورحیدری اعضایی بودند که جای خود را به محمدحسین قریب، جواد قراب و اکبر عباسى ملکى دادند تا در کنار سیدرضا افتخارى و حسن زمانى هیات مدیره جدید را تشکیل دهند.

قریب در گذشته مدیرعامل اســتقلال بوده، جواد قراب از پیشکسوتان باشگاه اســتقلال اســت و اکبر عباسی ملکی هم از جمله افرادی اســت که سوابق مالی و بانکی زیادی داشته اســت و علاوه بر عضویت در هیات رئیسه فدراسیون کشتی، مشاور فدراسیون دو و میدانی بوده و با سابقه مدیریت در بانک های مختلف عضو اقتصادی هیات مدیره اســتقلال اســت.

پندار توفیقی مدیر منصوبی که نسبت فامیلی با خادم معاون وزارت ورزش داشت و طی دو فصل اخیر مسئول نقل و انتقالات اســتقلال هم بود از ترکیب جدید هیات مدیره حذف شده اما حسن زمانی که منتقد جدی علیرضا منصوریان اســت به قوت در جای خود باقی اســت.

عضو پیشکسوت در هیات مدیره های دو باشگاه اســتقلال و پرسپولیس در ترکیب جدید اعضا تغییر می کند و با کنار رفـــــتن معینی در اســتقلال و جانشینی او با قراب این اتفاق در پرسپولیس هم خواهد افتاد.

محمدرضا زادمهر در پی اختلاق با طاهری از یک سو و همچنین به خاطر مطالبه مالیات از او درحالی که حقوقی دریافت نمی کرد اســتعفا داد و وزارت ورزش هم با این اســتعفا موافقت خواهد کرد. جانشین زادمهر در هیات مدیره پرسپولیس بیژن ذوالفقارنسب خواهد بود با این تفاوت که در هیات مدیره پرسپولیس دو عضو پیشکسوت حضور خواهند داشت و جعفر کاشانی و ذوالفقارنسب این زوج را تشکیل می دهند. صحبت هایی مبنی بر حضور علی پروین هم مطرح شده بود که خود این پیشکوست فوتبال در پاسخ به این دعوت اظهار تمایل نکرد.

از هیات مدیره پرسپولیس  به احتمال زیاد زادمهر و گرشاسبی کنار می روند و طاهری، کاشانی و ذورالفقارنسب سه نفر از اعضای آن خواهند بود. دلیل عدم معرفی هیات مدیره این اســت که هنوز دو عضو دیگر مشخص نشده اند و یکی از این دو نفر باید عضو اقتصادی باشد.

با معرفی اعضای جدید هیات مدیره سرخابی ها احتمال انتخاب قریب به جای افتخاری به مدیرعاملی اســتقلال کم نیست اما تغییر در مدیریت باشگاه پرسپولیس و طاهری بعید به نظر می رسد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته دلیل معرفی نشدن هیات مدیره پرسپولیس اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما