• تاریخ : ۱۴ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رییس جمهور در توییتر خود به برخی انتقادات به قرادادهای جدید نفتی اعتراض کرد.

به نقل ایلنا، او نوشت: «نه آی پی سی، بیست سی و نه زنگنه فانی اســت. کمیسیون نظارت فراقوه‌ای اســت، پس اختیار آتش خود را نگاه دارید و دستان نه چندان تمیزتان را نفتی نکنید.»

 325396 994 دستان نه چندان تمیزتان را نفتی نکنید!

امضای توافق اخیر نفتی با شرکت فرانسوی توتال که ارزشی بالغ بر ۸۴ هزار میلیارد تومان دارد بعد از طی مراحل مقدماتی در دو ســال گذشته در ‌‌نهایت اوایل هفته به امضای نهایی رسید.

علیرضا زاکانی نماینده سابق و عضو جمعیت رهپویان که یکی از جریان‌های زیر مجموعه اصولگرایی اســت با وجود اینکه تنها یک روز از پیشنهاد آتش بس گذشته بود، در کانال تلگرامی خود تاکید کرد که وقت آتش به اختیاری اســت و دلایل مخالفت با این قرار داد را اینگونه عنوان کرد که این قرارداد در قالب IPC یا سری قراردادهای جدید نفتی و گازی با این شرکت بدسابقه و خیانت کار به ملت ایـــران منعقد خواهد شد.

اشاره آشنا در این توییت به علی اصغر فانی وزیر علوم سابق دولت یازدهم اســت. فانی آبان ماه ســال گذشته اســتعفا داد و فخرالدین دانش‌آشتیانی به عنوان وزیر به مجلس معرفی و موفق به کسب رای اعتماد نمایندگان شد.

جنجال بر سر سند ۲۰۳۰ در دوران مناظره‌های انتخاباتی آغاز شد. در این مناظره‌ها یکی از کاندیدا‌ها به امضای یک سند تحول آموزش در کشور تحت عنوان سند ۲۰۳۰ که توسط سازمان ملل تنظیم شده اســت اعتراض کرد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته دستان نه چندان تمیزتان را نفتی نکنید! اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما