• تاریخ : ۱۲ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

حتماً درمورد فاجعه گلکسی نوت ۷ شنیده‌اید که سروصدای زیادی در دنیای گوشی‌های هوشمند ایجاد کرد. حالا به نظر می‌رسد این حادثه دوباره تکرار شده و این بار این اتفاقات بد دامن‌گیر Samsung Galaxy J7 (2016) شده اســت. با توما همراه باشید.

این بار گوشی‌هوشمند سامسونگ گلکسی جی ۷ (۲۰۱۶) در دست یک کودک چهارســاله پاکستانی داغ و منفجر شده اســت.

Naureen Ahsan، یک مادر پاکستانی، سامسونگ گلکسی جی ۷ (۲۰۱۶) دخترش را به دست برادرزاده چهارســاله خود داده بود تا بتواند با My Talking Tom بازی کند. ناگهان، گوشی بیش از حد گرم و منفجر شد. خوشبختانه، کسی آسیب ندید، Ahsan در فیسبوک خود نوشت “این حادثه برای همه ما ترسناک بود”. این انفجار در زمان بدی برای سامسونگ اتفاق افتاد زیرا این کمپانی قرار اســت به زودی سامسونگ گلکسی نوت ۷ (FE) را عرضه کند.

گلکسی نوت ۷ (FE) نسخه طرفدار (Fan Edition) بازسازی شده فبلتی اســت که قبل از اینکه نهایتاً به علت یک سری انفجارهای تصادفی به طور کامل به کارخانه بازگردد، دوبار از بازار جمع آوری شد. سامسونگ متوجه شد که دردسر به خاطر باتری‌هایی اســت که از آن‌ها روی فبلت اســتفاده کرده. برای سامسونگ گلکسی نوت ۷ بازسازی شده، سامسونگ از یک باتری با ظرفیت پایین ۳۲۰۰ میلی‌آمپرساعتی اســتفاده می‌کند.

امروز گوشی موبایل سامسونگ گلکسی جی ۷ (۲۰۱۶) دخترم شاید به علت اینکه گرم شدن بیش از حد یا کندشدن به خاطر بازی‌ها منفجر شد… ما نمی‌توانیم این عــکس را با صفحه سامسونگ به اشتراک بگذاریم. هنگامی که گوشی بیش از حد داغ و منفجر شد، برادرزاده چهار ســاله‌ام در حال بازی با اپلیکیشن “تام سخنگوی من” بود. الحمدلله او و دخترم ســالم هستند، اما این حادثه برای ما خیلی ترسناک بود. – Naureen Ahsan

Ahsan گفته اســت که او هیچ دلیلی ندارد که چرا گلکسی جی ۷ (۲۰۱۶) منفجر شده اســت، اما یک هشدار به پدرومادرها داد. ” کودکان خود را دور از موبایل‌ها نگه دارید”. عــکــس هـای که او بعد از انفجار از گوشی گرفـــــته، یک باتری بادکرده و بقایای سوخته گوشی را نشان می‌دهند.

explosion 1499071716 دردسر جدید برای سامسونگ: انفجار Galaxy J7 در دست یک کودک 4 ســاله توما:

Samsung Galaxy J 2016 explodes in the hands of a 4 year old jpg 1499071779 دردسر جدید برای سامسونگ: انفجار Galaxy J7 در دست یک کودک 4 ســاله توما:

 

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته دردسر جدید برای سامسونگ: انفجار Galaxy J7 در دست یک کودک ۴ ســاله توما: اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما