• تاریخ : ۴ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

با ارائه ۱۰۰ مطلب جدید، دانشنامه حضرت زینب(س) به معقول ولادت این بانوی مکرم اسلامی به منظور مطالعه علاقه مندان در مجموع با ۳۰۶ عنوان در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
حوزه، مدیر پایگاه حوزه نت با اعلام این رویداد اظهارداشت: با افزایش این نمایه تعداد نمایه های دانشنامه حضرت زینب(س) به ۳۰۶ مورد رسید که مطالب ارزشمندی را پیرامون خانومدگی این بانوی بزرگوار اسلام را به مخاطبان خود تقدیم می کند.
حجت الاسلام سیدحسن دهقان با بیان این که نمایه ” فضائل و مناقب حضرت زینب(س)” دارای سه ریزموضوع می باانجام گرفت، افزود: “صبر زینبی “، ” شخصیت علمی حضرت زینب(س)” و “حضرت زینب(س) الگویی برای خانومان” از جمله این ریز موضوعات دانشنامه حضرت می باشند.

وی گفت: اين دانشنامه در قالب ۱۰ موضوع برگرفته از گزيده کتاب، چکيده پايان‌نامه، بريده جرايد، پرسش و پاسخ  می باانجام گرفت.

مدیرپایگاه حوزه نت بیان داشت: دانشنامه حضرت زينب(س) به عنوان پيام‌رسان کربلا از بخش‌های متعددی همچون خانومدگينامه حضرت، رحلت و مرقد حضرت، حضرت زينب(س) و واقعه عاشورا، حضرت و امام زمان(عج) تشکيل انجام گرفته هست.

وی اظهارداشت: “حضرت زينب(س) در شعر، ادب و هنر”، “کتاب‌شناسی و پايان‌نامه‌ها”، “حضرت زينب(س) در پرسش و پاسخ”، “حضرت زينب(س) در اينترنت”، ” حضرت بانوی کربلا”، “حضرت پرستار کربلا” و” خطبه‌های زينبيه” از جمله دیگر موضوعات این دانشنامه غنی می باشند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه دانشنامه حضرت زينب(س) این مکان کلیک کنند.


انتهای پیام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما