• تاریخ : ۲۸ام فروردین ۱۳۹۷
  • موضوع : دسته‌بندی نشده

خانوم خیاط که به اتهام قتل همسرش به قصاص محکوم انجام گرفته بود با نقض این حکم برای بار دوم پای میز محاکمه رفت.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش از ایران، رسیدگی به این پرونده از دوم فروردین ماه سال ۹۴ در دستور کار پلیس قرار گرفت.

همسایگان این خانوم ۳۴ ساله که با فریادهای او به خانه‌اش رفته بودند با مشاهده پیکر خونین شوهر ۳۰ ساله‌اش به نام میثم موضوع را به پلیس رویداد دادند. پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی تحقیق از همسر وی آغاز انجام گرفت. حمیده در نخستین بازجویی‌ها مدعی انجام گرفت همسرش خودکشی کـــرده هست.

وی گفت: من و شوهرم ۸سال قبل در منطقهستان با هم ازدواج کـــردیم و برای خانومدگی به پایتخت آمدیم. خانومدگی بدی نداشتیم اما چون بچه دار نمی‌انجام گرفتیم اختلاف هایمان انجام گرفتت گرفته بود.میثم بیکار بود در این مدت من با خیاطی سعی کـــردم خانومدگی را بچرخانم باوجود اینکه خانواده شوهرم مرا به خاطر اینکه چهارسال از شوهرم بزرگتر بودم تحقیر می‌کـــردند اما من فقط به خاطر اینکه شوهرم را دوست داشتم خانومدگی کـــردم.

حتی به‌خاطر او موضوع نازا بودنش را به کسی نگفتم چون در بین فامیل اعتماد به نفسش را ازدست می‌داد با این حال خانواده شوهرم که فکر می‌کـــردند مشکل از من هست از شوهرم می‌خوهستند که من را طلاق بدهد… صبح روز حادثه او مجدد بر سر اینکه دلیل برای صبحانه کره نخریده‌ام با من دعوا کـــرد و ناگهان به آشپزخانه رفت و با چاقو تعداد ضربه به سینه‌اش زد من هم وحشت‌زده از همسایه‌ها کمک خوهستم اما…

این خانوم پس از بازداشت به اتهام قتل همسرش در دادگاه محاکمه و به درخوهست مادر شوهرش به قصاص محکوم انجام گرفت اما حکم صادره در دیوان عالی کشور تأیید نانجام گرفت. به این ترتیب پرونده برای رسیدگی مجدد به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک هستان پایتخت فرستاده انجام گرفت.

متهم همچنان مدعی انجام گرفت که بی‌گناه هست و شوهرش خودکشی کـــرده هست. وکیل مدافع متهم نیز اظهار داشت:مقتول قبل از مرگش بارها به موضوع خودکشی اشاره کـــرده وبرای این ادعا شاهدانی هم داریم او موادمخدر روانگردان هستفاده می‌کـــرد و دچار مشکلات روحی انجام گرفته بود.

در پایان جلسه هیأت قضایی دقایقی وارد شور انجام گرفت درحالی که قاضی واعظی مستشار ارانجام گرفت، پرونده را از موارد لوث تشخیص داد اما قاضی ملکی دیگر قاضی شعبه چهارم موضوع تحقیقات افزایش از شاهدانی که وکیل متهم به آن اشاره کـــرده هست را مطرح کـــرد. باتوجه به اختلاف آرا در این پرونده قضات برای بررسی‌های افزایش وارد شور انجام گرفتند تا درباره سرنوشت متهم تصمیم‌گیری کنند.

انتهای پیام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home2/blogir/public_html/zanefarda.ir/wp-content/plugins/wordpress-seo/inc/sitemaps/class-sitemaps-cache.php on line 201