• تاریخ : ۲۹ام فروردین ۱۳۹۷
  • موضوع : مجله

رییس انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی از حمایت پزشکی و حقوقی این انجمن از معصومه جلیل پور، قربانی ۲۶ ساله اسیدپاشی در تبریز رویداد داد.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش از ‌ایسنا، دکتر سید کمال فروتن درباره وضعیت معصومه جلیل پور قربانی ۲۶ ساله اسیدپاشی که شب سال نو از سوی خوهستگارش مورد اسیدپاشی قرار گرفته بود، گفت: انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی پیگیر وضعیت معصومه هست و با توجه به انتقالش به پایتخت با رییس بیمارستان محل درمان او تماس هایی داشته و پیگیر اوضاع او هستیم اما درحال حاضر با توجه به وضعیت درمانی معصومه که در شرایط سوختگی حاد هست باید منتظر ماند تا این دوره سپری شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر با رایخانومی های انجام انجام گرفته در هزینه های درمانی معصومه تخفیف هایی اعمال انجام گرفته هست، گفت: پس از طی این مراحل انجمن وارد عمل خواهد انجام گرفت و نسبت به حمایت های پزشکی، حقوقی و روانی از این قربانی جوان اسیدپاشی اقدام خواهد کـــرد.

رییس انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی با بیان اینکه کارهای ترمیمی و عمل های جراحی زیبایی معصومه به شکل رایگان و تخفیف زیاد انجام خواهد انجام گرفت، خاطرنشان کـــرد: همچنین با توجه به اینکه وکلای ماهری با انجمن همکاری دارند، از آنها خوهسته‌ایم تا امور مربوط به پذیرش وکالت معصومه و رسیدگی های قضایی را برعهده بگیرند و از این منظر هم جای نگرانی برای خانوده او نباید وجود داشته باانجام گرفت.

فروتن با بیان اینکه پایان تلاشمان را خواهیم کـــرد تا عمل های جراحی تکمیلی و بعدی معصومه جلیل پور رایگان یا با هزینه زیاد کم انجام شود، اظهارکـــرد: در صورت نیاز به کمک و مشارکت افراد خیر و نیکوکار در روند درمان این قربانی اسیدپاشی نیز ما حتما از طریق انجمن موارد را هشدار رسانی خواهیم کـــرد.

وی با اشاره به اقدامات روانی که باید برای ورود قربانیان اسیدپاشی از جمله معصومه به اجتماع انجام شود نیز به ایسنا گفت: معصومه جلیل پور تحت حمایت انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی هست و ما در این موارد نیز از مشاوران همکار با انجمن کمک خواهیم گرفت و علاوه بر آن شماری از قربانیان قبلی اسیدپاشی نیز تجربیات خود بعد از قربانی انجام گرفتن را به او منتقل خواهند کـــرد تا او زودتر به جامعه بازگشته و بتواند در فعالیت ها و مهارت هایی که علاقه مند هست فعالیت خود را ادامه دهد.

گفتنی هست معصومه جلیل پور از قربانیان اسیدپاشی هست که روز ۲۸ اسفندماه سال ۹۶ از سوی جناب آقا که به او علاقه مند بوده در یکی از بزرگراه های تبریز مورد اسیدپاشی قرارگرفته و دچار آسیب دیدگی از ناحیه دو چشم، صورت و بخش هایی از بدن انجام گرفت و در حال حاضر در یکی از بیمارستان های پایتخت مراحل نخستیه درمانی اش را سپری می کند. عامل اسیدپاشی به او نیز ساعتی بعد از ارتکاب این جنایت از سوی عوامل پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر انجام گرفت.


انتهای پیام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما