• تاریخ : ۲۶ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

مدیرعامل کانون پرورش فکری در پیامی گفت: همدردی با مادران و پدران اندوهگین و حفظ روحیه‌کودکان و نوجوانان که تجربه‌ی زیستی کم‌تری در مواجهه با چنین رویداد تلخی دارند، از نخستویت‌های کانون هست.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
مهر، اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، علیرضا حاحیان‌زاده مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پیامی با بازماندگان زلزله‌ کرمانشاه همدردی کـــرد.
مدیرعامل کانون در این پیام عنوان کـــرده هست: بار دیگر طبیعت بیدار انجام گرفت و این‌بار طنین زاگرس پهناور در شامگاه یک‌شنبه‌ای از آبان ماه، هموطنان غرب کشور را در بهت و اندوه فرو برد. در میان سیل اخبار و آماری که نشان از سهم اشک‌های مادران و پدران و فرخانومدان عزیز هستان غیور و محجوب کرمانشاه دارد، تصویر معصومانه‌ کودکان و نوجوانان داغ‌دیده و رنج‌کشیده‌ای که در جستجوی آغوش گرم والدین و اسباب‌گیم‌هایشان، میان آوار زلزله‌ سهمگین سرگردان‌اند، قلب هر بیننده‌ای را به درد می‌آورد.

حاجیان‌زاده در ادامه این پیام نوشته هست‌: در این روزهای دشوار و سرشار از اندوه، وظیفه‌ شرعی و انسانی آحاد ملت هست که به یاری هم‌وطنان خود بشتابند و گامی در راه امدادرسانی و بازسازی مناطق زلزله‌زده بردارند.

مدیرعامل کانون در ادامه پیام خود آورده هست: به عنوان یار دیرینه‌ کودکان و نوجوان میهن اسلامی‌مان، این مصیبت بزرگ را به بازماندگان و آقام شهیدپرور کرمانشاه تسلیت عرض می‌کنم و آمادگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را برای یاری رساندن به خانواده‌های داغدار اعلام می‌دارم.

حاجیان‌زاده در این پیام تأکید کـــرده هست: شکی نیست که حضور مربیان حاذق و توانمند در فضای ملتهب مکان‌های آسیب‌دیده و اجرای پلن‌هایی منطبق با شرایط این روزهای دشوار، می‌تواند امید و نشاط روحی را به کودکان و نوجوانان فرو رفته در بهت حادثه هدیه بدهد.

مدیرعامل در پیامش افزوده هست: ما آماده‌ایم تا دست‌های کوچک غمگین را در دست بگیریم و آغوش‌مان را برای پایان کودکان و نوجوانان معصوم این خطه‌ غرورآفرین گشوده‌ایم و برآنیم تا اعتماد به نفس، شادی‌های کودکانه و لبخند را با کتاب‌ها و گیم‌ها و قصه‌ها احیا کنیم.

حاجیان‌زاده در پایان پیام خود نوشته هست: از پروردگاه متعال می‌خواهم تا نگاه مهربانش را همواره بر آسمان خانومدگی کودکان و نوجوانان این سرزمین بتاباند و در این روزهای پرحادثه، یاری رساند تا نهال صبر و شکیبایی که لازمه‌ی ادامه‌ی حیات انسان‌ههست، بروید و بشکفد و به بار بنشیند.

انتهاي پيام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما