• تاریخ : ۹ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله


گروه رویدادي : پیش از بارداری

تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ – ۲۰:۱۱

كد :۷۶۲۳۴

حاملگی سریع!/ ۴ نکته حیاتی قبل از اقدام به بارداری


هنگامی که تصمیم می گیرید خانواده خود را وسعت بخشید احتمالا مشتاقید سریع به خوهسته خود برسید، اما گاهی ممکن هست همه چیز طبق پلن شما پیش نرود. اگر می خواهید در تصمیمی که گرفته اید با شکست مواجه نشوید و به سرعت باردار شوید به این نکات توجه کنید.راهکارهایی برای سریع ترحامله انجام گرفتن


معاینات پیش از بارداری


قبل از اینکه برای باردار انجام گرفتن اقدام کنید بهتر هست به یک پزشک مراجعه نمایید و ویتامین های مورد نیازتان را مانند اسید فولیک دریافت کنید. اگر شما از لحاظ جسمانی در سلامت باشید شانس تان برای موفقیت در بارداری افزایش می شود. برای دریافت هشدارات افزایش درباره این موضوع به مقاله معاینات پیش از بارداری دانشنامه فرخانومد مراجعه نمایید.


تغییر سبک خانومدگی


هنگامی که در حال تلاش برای بارداری هستید خوردن غذاهای مغذی، حفظ وخانوم معقول، ورزش منظم و ترک عادت های بد غذایی (مانند نوشیدن الکل و سیگار کشیدن) و محدود کـــردن مصرف کافئین می تواند در سرعت بخشیدن به باردار انجام گرفتن تان تاثیر گذار باانجام گرفت.


تشخیص زمان تخمک گذاری


بزرگ ترین راز برای سرعت بخشیدن به روند بارداری دانستن زمان تخمک گذاری هست. این موضوع بدان معنهست که شما و همسرتان می توانید بهترین زمان برای مقاربت که احتمال باروری در آن افزایش هست را بیابید. اگر چرخه های قاعدگی نامنظم دارید شاید یافتن زمان دقیق تخمک گذاری کمی مشکل باانجام گرفت و باید برای این کار از پزشک تان مشاوره بخواهید. یک راه سریع و آسان برای یافتن زمان تخمک گذاری هستفاده از ماشین حساب تخمک گذاری دانشنامه فرخانومد هست.


بهترین زمان مقاربت برای بارداری


اسپرم به مدت ۴۸ تا ۷۲ ساعت در لوله فالوپ خانومده می ماند در حالی که تخمک تنها در حدود ۲۴ ساعت عمر می کند. داشتن رابطه جنسی هر روز و به تعداد زیاد لزوما باعث افزایش شانس حامله انجام گرفتن نمی شود. همچنین عدم مقاربت در زمان قبل از تخمک گذاری به مدت طولانی نیز باعث تجمع اسپرم آقاه در مایع منی می شود. بهترین راه، داشتن مقاربت منظم هم در زمان تخمک گذاری و هم قبل از آن می باانجام گرفت.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما