• تاریخ : ۱۷ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

325787 999 حادثه در صحنه فیلمبرداریبازیگر سرشناس هالیوود سرصحنه فیلمبرداری آسیب دید و هر دو دستش در نقاط مختلف دچار شکستگی شد.
 
به نقل توما، آرنج دست راســت و مج دست چپ جرمی رنر بازیگر آمریکایی سرصحنه فیلمبرداری کمدی «تگ» شکست. این بازیگر در جشنواره کارلووی واری آسیب‌دیدگی خود را موضوعی معمولی توصیف کرد و درباره آن گفت: «این بخشی از کار بازیگری اســت.»
 
او که برای نمایش فیلم «رودخانه ویند» به کارگردانی تیلور شرایدن به جمهوری چک سفر کرده اســت در نشست خبری فیلم در جشنواره کارلووی واری گفت: «آسیب‌دیدگی تا حدودی روی فیلمبرداری قسمت بعدی «انتقام جویان» اثر می‌گذارد اما من در پیدا کردن راه حل برای دردسر توانایی دارم. تمام توانم را به کار می‌گیرم تا هر چه زودتر بهبود پیدا کنم.» کار ساخت فیلم «انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت» آغاز شده اســت. این فیلم بهار ســال ۲۰۱۸ اکران می‌شود.
 
بازیگر «ماموریت غیرممکن:‌ ملت سرکش» در ادامه گفت: «من در فیلمی دچار آسیب‌دیدگی شدم که اکشن نبود و چندان نیازی به کارهای بدلکاری نداشت.»
 
او درباره میزان زیاد اســتفاده از جلو‌ه‌های ویژه در فیلم‌هایی مانند «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» گفت: «امروز جلو‌ه‌های ویژه بخش بزرگی از فیلمسازی را تشکیل می‌دهد. برای من همیشه تماشای فیلم پس از اضافه شدن جلوه‌های ویژه عــکسی شگفت‌انگیز اســت.»
 
جرمی رنر دو بار برای بازی در فیلم‌های «شهر» به کارگردانی بن افلک و «مهلکه» به کارگردانی کاترین بیگلو نامزد دریافت جایزه اسکار شده اســت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته حادثه در صحنه فیلمبرداری اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما