• تاریخ : ۷ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

1296381 180 ثبت 6 میلیون تردد در مازندران

خبرگزاری ایسنا:  فرمانده انتظامی اســتان از ثبت بیش از ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تردد طی سه روز گذشته در سطح اســتان خبر داد.

سید محمود میرفیضی با اشاره به اینکه این اســتان به علت برخورداری از مواهب الهی کوه، دریا و جنگل، گفت: به علت توریستی بودن و دارا بودن آب و هوای مناسب در همه فصول ســال شاهد حضور مسافران و در ایام تابستان با خیل عظیم مسافران از اقصی نقاط کشور مواجه اســت.

میرفیضی با اشاره به اینکه در ایام تابستان ســال گذشته بیش از ۱۲۷ میلیون تردد به ثبت رسیده اســت، تصریح کرد: برابر آمار مراکز رسمی بیش از ۲۵ میلیون شب اقامت نیز طی این مدت در اســتان به ثبت رسیده اســت.

فرمانده انتظامی اســتان مازندران با اشاره به پیش بینی ۱۰ نسبتی افزایش سفرهای تابستانی در ســال جاری، افزود: طرح تابستانه پلیس با هدف برقراری نظم، امنیت و آرامش در سواحل دریا، تفرجگاه ها، محورهای مواصلاتی و معابر دورنشهری به مرحله اجرا درآمد.

سردار میرفیضی با اشاره به تعطیلات عید سعید فطر و ورود چشمگیر مسافران از اقصی نقاط کشور به داخل اســتان از ثبت شش میلیون و ۲۰۰ هزار تردد و ثبت ورود ۳۴۵ هزار دستگاه خودرو به اســتان طی این مدت خبر داد.

فرمانده انتظامی اســتان مازندران با اشاره به اینکه در ۶۴ نقطه بیش از ۱۰۰ طرح ســالم سازی دریا راه اندازی شده اســت، افزود: ۱۲۰ شهرک ساحلی و ۱۰۹ تفرجگاه نیز در ایان ایام فعال بوده که نیروی انتظامی با همکاری دیگر دستگاه ها در حوزه نظم و امنیت ارائه خدمات می کند.

میرفیضی با اشاره به اینکه ۳۵۸ نقطه شنا ممنوع در سواحل دریا شناسایی شده به شهروندان و مسافران توصیه کرد تا برای اســتفاده از دریا به مناطق تعیین شده و طرح ســالم سازی دریا مراجعه کنند.

وی از بکارگیری بیش از دو هزار ۵۰۰ نیرو در راســتای برقراری نظم وامنیت در طرح تابستانه در سطح اســتان خبر داد و افزود: مردم حیاتی ترین نقش را در تولید امنیت دارند و باید با رعایت هنجارها و قوانین و مقررات، پلیس را در برقراری نظم و امنیت یاری کنند.

میرفیضی در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به وقوع برخی جرایم از جمله سرقت با توجه به حجم بالای مسافران در سواحل دریا و تفرجگاه ها، افزود: اغلب سرقت ها از سوی مجرمان غیربومی صورت می گیرد که در این خصوص ۳۷ نسبت باند های سرقت که در ســال گذشته شناسایی و متلاشی شدند، غیربومی بوده اند.

وی به مسافران و شهروندان توصیه کرد: با رعایت نکات ایمنی و توجه به هشدارهای پلیس و مراقبت از اموال خود از بروز جرم پیشگیری کنند و پلیس را در برقراری نظم و امنیت یاری کنند.

فرمانده انتظامی اســتان مازندران با اشاره به اقدامات پلیس در راســتای اســتاندارد سازی و تعالی رفـــــتار کارکنان پلیس از اقتدار نرم پلیس در راســتای حفظ و برقراری نظم و امنیت خبر داد و افزود: پلیس مقتدر با رویکرد جامعه محوری به دنبال حل مسائل و دردسرات امنیتی و اجتماعی با راهکار های اجتماعی اســت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته ثبت ۶ میلیون تردد در مازندران اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما