• تاریخ : ۶ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

1295355 437 تکذیب وقوع حادثه تروریستی در آزادراه خرم آباد

خبرگزاری مهر: سرهنگ رضا شیراوژن در گفت و گو با خبرنگار ، ضمن رد وقوع حادثه تروریستی در آزادراه خرم آباد- پل زال گفت: حادثه رخ داده در این محور مربوط به این موضوع می شود که یک خودرو با پلاک منطقه آزاد اروند در این مسیر بدون داشتن مجوز تردد داشته اســت.

وی با بیان اینکه این خودرو در ایست بازرسی مسیر متوقف نمی شود و بدون توجه به ایست بازرسی و هشدار ماموران حرکت می کند، تصریح کرد: نیروهای انتظامی منطقه گزارش حادثه را به پاسگاه بعدی می دهند و موضوع در دستور کار پلیس قرار می گیرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی اســتان لرستان با اشاره به اینکه نیروهای پلیس برای متوقف کردن خودرو چند تیر هوایی شلیک می کنند، اظهار داشت: در مسیر آزاد راه سرنشین خودرو پس از رها کردن خودرو متواری می شود.

وی با اشاره به ممنوعیت تردد خودروهای پلاک اروند بدون داشتن مجوز ادامه داد: راننده خودرو پس از چند ساعت برای دریافت خودرو به پاسگاه مراجعه می کند.

سرهنگ شیراوژن با تاکید بر اینکه حادثه خاصی در آزادراه رخ نداده اســت، در واکنش به برخی شایعات و گمانه زنی ها در فضای مجازی یادآور شد: هیچ گونه حادثه تروریستی در محور آزادراه خرم آباد- پل زال رخ نداده اســت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته تکذیب وقوع حادثه تروریستی در آزادراه خرم آباد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما