• تاریخ : ۲۵ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

تنگ کـــردن واژن و رفع عفونتهای خانومان با گیاه ماریانا + روش مصرف


گیاه ماریانا از گیاهان دارویی زیاد مفید برای خانومان بوده و از خواص بینظیری برای خانومان برخوردار هست. حیاتیترین خاصیت گیاه ماریانا برای بانوان، تاثیر فوق العاده آن بر تنگ کـــردن واژن بوده که باعث افزایش لذت جنسی در خانومان و همسرانشان می‌گردد.


تاثیرات گیاه ماریانا را اطباء بزرگی همچون ابن سینا ، ملاصدرا و…. تایید کـــرده اند و در کتب خود از جمله کتاب قانون طب سنتی ، سینوهه و… از آن به عنوان بهترین و قوی ترین داروی تنگ کـــردن واژن هستفاده انجام گرفته هست. امروزه از این گیاه هم به صورت سنتی و هم در قرصها و محلولهای تنگ کننده واژن هستفاده انجام گرفته، علاوه بر ان دارای خاصیت سفت کننده ماهیچه واژن پس از زایمان و یا رابطه جنسی زیاد از حد، جلوگیری از بی اختیاری ادرار، افزایش لذت جنسی در طرفین و رفع عفونت، باکتری و خارش هست. در ادامه تاثیر گیاه ماریانا بر بانوان و طریقه مصرف آن گردآوری انجام گرفته هست.خواص گیاه ماریانا


برخی از حیاتیترین خواص گیاه ماریانا برای بانوان عبارتند از:


حیاتیترین تاثیر این گیاه برای خانومان درمان گشادی واژن و کمک به تنگ کـــردن آن و به تبع افزایش لذت جنسی در خانمها هست.

از دیگر تاثیرات این گیاه رفع مشکلات و ناآسودهی های دستگاه تناسلی خانومان مانند کمک به رفع خارش و بوی بد ترشحات واژن هست.

هستفاده از این گیاه برای متعادل نمودن ترشحات واژن مفید بوده، باعث درمان و رفع عفونت و باکتریها میشود.

بالا بردن میل جنسی خانومان نیز از دیگر خاصیت های حیاتی این گیاه بوده، روشی تکمیلا طبیعی و موثر برای افزایش لذت جنسی در خانمها هست.


طریقه مصرف گیاه ماریانا


روش نخست: برای هستفاده از این گیاه برای نخستین بار باید به مقدار يک پيمانه از گياه تقریبا به اندازه يک ليوان را با ٧ الی ۸ ليوان آب مخلوط کـــرده و به مدت ۱۰ دقيقه بجوشانید.


بعد از سرد انجام گرفتن جوشانده را توسط يک صافی دانه ریز یا پارچه اي با بافت بسيار ريز صاف کـــرده، بهتر هست اين کار را دو بار انجام دهید تا جوشانده گیاه، به طور تکمیل صاف و شفاف شود.


جوشانده صاف انجام گرفته گیاه را داخل لگنی تمیز ریخته و به مدت۱۰ تا ۱۵ دقیقه درون لگن بنشینید.


روش دوم: انجام دوش واژینال با جوشانده این گیاه هست. به این منظور مقداری از جوشانده را با هستفاده از سرنگ داخل واژن تزریق نموده و در اصطلاح از آن برای دوش واژینال هستفاده نمایید.


روش سوم: مقداری از گیاه را به صورت پودر در آورده، با آب ولرم مخلوط نموده تا به صورت خمیر در آید. خمیر آماده انجام گرفته را در پارچه ای نازک و تمیز قرار داده شود و شب ها در مهبل شیاف شود .


به این نکته توجه داشته باشید که هستفاده از این گیاه دارویی، در همان ثانيه هاي نخست تاثیر خود را نشان داده و شما متوجه اثرات آن مي گردید، بطوريکه تایمي از سرنگ براي شستشوي داخل واژن هستفاده کنيد تکمیلاً تنگی واژن خود را احساس خواهيد کـــرد.


دقيقاً ۱۰ روز بعد از نخستين هستفاده مي توانيد مجددا، از آن هستفاده کنيد ولی اين بار به جاي يک پيمانه از نصف پيمانه و چهار ليوان آب و براي مراحل بعدي مصرف گیا دارویی ماریان را هر ۲ هفته يکبار ادامه دهید. این ترکیب تکمیلا گیاهی بوده و برای ده بار هستفاده در طی سه ماه معقول هست.


لازم به ذکر هست، پس از ۳ ماه مصرف حداقل تا يک سال نيازي به هستفاده از اين دارو نمي باانجام گرفت چون خاصيت خود را حداقل تا يکسال حفظ مي کند.


مضرات گیاه ماریانا (موارد احتیاطی و منع مصرف)


مطالعات تاکنون، هیچ گونه عوارضی را در مورد این گیاه نشان نداده، با این حال ذکر این نکته ضروری به نظر میرسد که اثر هیچ داروی گیاهی یا شیمیایی برای تنگ کـــردن واژن دایمی نخواهد بود. همچنین به طور کلی هر داروی گیاهی علاوه بر اثرات دارویی فراوانی که دارد، دارای عوارض جانبی نیز خواهد بود. لذا از افراط در مصرف ان خودداری نمایید. 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما