• تاریخ : ۱۷ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

مدیر اداره ورزش و جوانان شیراز با بیان اینکه تنها ورزشگاه اختصاصی بانوان در شیراز فرسوده انجام گرفته هست گفت: ورزش بانوان برای رانجام گرفت و توسعه در این کلان‌منطقه نیازمند هم افزایی دستگاه‌های متولی ورزش هست.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
تسنیم، محسن سالاری امروز در نشست هم اندیشی نایب مدیران هیئت‌های ورزشی منطقهستان شیراز که با حضور مدیر کمیسیون فرهنگی، اجتماعی ورزشی شورای اسلامی منطقه شیراز برگزار انجام گرفت، اظهار داشت: بازسازی ورزشگاه پیر حجاب به عنوان تنها مکان اختصاصی ورزش بانوان به زودی انجام می‌گیرد اما معتقدیم باید امکانات زیرساختی ورزش بانوان افزایش یابد.
وی گفت: باید بین متولیان حوزه ورزش شیراز از جمله شورای اسلامی منطقه، منطقهداری،  تعلیم و پرورش، سپاه و سایر نهادها یک هم افزایی اتفاق بیفتد تا در کنار فعالیت‌های  اداره ورزش و جوانان سرعت چرخش ورزش را افزایش دهیم.

مدیر اداره ورزش و جوانان منطقهستان شیراز همچنین خوهستار توسعه اماکن ورزشی توسط منطقهداری انجام گرفت و بیان کـــرد: منطقهداری باشگاه ورزشی خود را تاسیس کند و این اداره  ریالی پول از این نهاد نمی‌خواهد.

سالاری با بیان اینکه ورزش شیراز از لحاظ منابع انسانی در کشور سرآمد هست گفت: آمار بانوان ورزشکار سازمان یافته در منطقه شیراز از جناب آقاان افزایش هست که این موضوع نشان از اهمیت رفع مشکلات حوزه ورزش بانوان هست.

 وی با بیان اینکه هم اکنون در سطح شیراز خانم‌ها در ورزش همگانی نسبت به جناب آقاان مشارکت افزایشی دارند خاطرنشان کـــرد: در ورزش حرفه‌ای بانوان منطقهستان شیراز با ۵۰ تیم در لیگ‌های کشوری از جمله برتر، یک و دو حضور دارند.

در این نشست مدیر کمیسیون فرهنگی، اجتماعی ورزشی شورای اسلامی منطقه شیراز نیز با بیان اینکه برون سپاری اماکن ورزشی منطقهداری را انجام می‌دهیم اظهار داشت: باید به سمتی حرکت کنیم که روز به روز شاهد مشارکت افزایش افراد جامعه به ویژه بانوان در فعالیت‌های ورزشی باشیم.

لیلا دودمان با اشاره به اینکه نخستین خانومی هست که به عنوان مدیر کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شیراز انتخاب انجام گرفته هست گفت: متداوم در مقابل ورزشکاران کم آورده‌ام و اعتقاد دارم افتخار آفرینی آنها در عرصه‌های ورزشی از پایان کارهایی که من در زمینه‌های مختلف انجام می‌دهم حیاتی تر هست.

مدیر کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورای منطقه شیراز بر تقویت زیاد از پیش زیرساخت‌ها در حوزه ورزش بانوان تاکید کـــرد و گفت:اعتقاد من این هست که خانومان و آقاان دوشادوش یکدیگر موجب توسعه منطقه و کشور می شوند و سهم هر دو در این راه یکسان هست

لازم به ذکر هست در این نشست، نایب مدیران هیئت‌های مختلف ورزشی مشکلات موجود در رشته‌های ورزشی خود را مطرح کـــرده و خوهستار توسعه زیرساخت‌های ورزشی بانوان و افزایش مکان‌های اختصاصی ورزش بانوان انجام گرفتن.

انتهاي پيام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما