• تاریخ : ۱۲ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

بی ام و به‌زودی از نسخه‌های خاص و مشکی‌رنگ مدل‌های X5 و X6 رونمایی خواهد کرد که یک سری جدید در محصولات این برند محسوب می‌شود.

مردادماه امســال بیامو نسخه‌‌ی ویژه‌ای از خودروهای X5 M و X6 M به رنگ مشکی آتشین مزین شده‌اند، معرفی خواهد کرد. این نسخه‌های ویژه در حالی‌ از طرف بی‌ام‌و در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفـــــت که بدون تغییر در سیستم قوای محرکه، تنها بخش داخل و خارج کابین خودرو دچار تغییراتی اندک شده و حالت اسپرت‌تری به خود گرفـــــته اســت. پیشرانه هر دو نسخه جدید همانند نسخه‌های پیشین به موتور ۴.۴ لیتری توربو شارژ ۸ سیلندر مجهز اســت و قادر خواهد بود قدرت ۵۷۵ اسب بخار تولید کند.

ff25d235 212b 46eb 8bc4 d3b460fc2951 بی ام و X5 و X6، این بار با آپشن مشکی آتشین

هر دو مدل X5 M و X6 M با رنگ مشکی خاصی به نام مشکی متالیک کبود عرضه خواهند شد. سیستم طریقهنایی در هر دو خودرو مانند مدل‌های عادی اســت و جلوپنجره مشبک با محافظ چراغ‌ از جنس فیبر کربن در این نسخه‌ها نیز به کار گرفـــــته شده اســت. در این دو نسخه از چرخ‌های ۲۱ اینچی سری M اختصاصی بی‌ام‌و اســتفاده خواهد شد که مانند بدنه، تماما مشکی کبود خواهد بود تا این خودروها بیش از پیش ظاهری خشن، قدرتمند و در عین حال دل‌فریب به نمایش بگذارند.

در قسمت داخل کابین، بی‌ام‌و تلاش کرده اســت بیشتر از تجهیزاتی اســتفاده کند که در مدل‌های اسپرت این خودروساز آلمانی به کار می‌رود؛ مانند صندلی‌های چندجهته، دسته‌دنده آلومینیومی و تجهیزات و فرمان از جنس آلکانترا همراه با صندلی‌های چرم با رنگ آبی طریقهن که پیش از این تنها سری‌های اسپرت بی‌ام‌و از آن بهره می‌بردند.

همچنین تمامی خریداران این نسخه خاص، علامت اختصاصی نسخه مشکی آتشین (Black Fire Edition) را که روی بدنه داشبورد حک می‌شود، دریافت خواهند کرد که نشان‌دهنده منحصربه‌فرد بودن هر یک از این خودروها اســت. 

4db2736d 74e9 4996 9abc a317871a15a0 بی ام و X5 و X6، این بار با آپشن مشکی آتشین

همان‌طور که اشاره شد، بی‌ام‌و تولید این نسخه‌های ویژه مشکی‌رنگ را در مردادماه آغاز خواهد کرد؛ اما تاکنون باواریایی‌ها قیمتی برای این نسخه‌های خاص و زیبا اعلام نکرده‌اند. این در حالی اســت که نسخه‌های اســتاندارد مدل X5 M با قیمت ۱۰۰,۷۰۰ دلار و مدل X6 M با قیمت ۱۰۴,۴۰۰ دلار به فطریقه می‌رسند. لذا انتظار می‌رود مدل‌های مشکی یاقوتی حداقل چند هزار دلاری گران‌تر از نمونه‌های معمولی خود باشند.

 

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته بی ام و X5 و X6، این بار با آپشن مشکی آتشین اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما