• تاریخ : ۱۷ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

ملی‌پوش تیم ذوب آهن اصفهان بر این باور هست که برای موفقیت در مسابقات آسیایی به یک مربی نیکو از این قاره نیاز هست.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
ایسنا، مونا دریس محمودی پس از پیروزی تیمش مقابل تیم پیکان، اظهار کـــرد: متاسفانه در ست نخست و  دوم در دفاع مشکل داشتیم، اما از ست‌های بعد گیمکنان هماهنگ‌تر انجام گرفتند و توانستیم با دفاع، ‌اسپکر تیم مقابل را از کار بیاندازیم و پیروز شویم.
او درباره این که با کسب این پیروزی، ذوب آهن هم چنان تیم بدون شکست باقی‌ ماند، اظهار کـــرد: امسال برای قهرمانی آماده‌ایم و پایان گیم‌ها را با برد پیش خواهیم رفت و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

ملی‌پوش والیبال بانوان در ادامه‌ درباره انتظاراتش از فدراسیون و رییس جدید، تصریح کـــرد: توقع داریم همان طور که در بخشی آقاان رسیدگی می‌شود و مربی خارجی به خدمت می‌گیرند، در بخش بانوان نیز به همین روال باانجام گرفت. توانایی و پتانسیل‌ بانوان زیاد بالا هست و در مسابقات چیزی از حریفان کاهش نداریم و اگر یک مربی نیکو بتوانیم از آسیا داشته باشیم نیکو هست. ما باید در وهله نخست تیم‌های آسیایی را شکست دهیم و در رویداهای جهانی حاضر شویم. مطمئن هستم می‌توانیم جز سه تیم برتر آسیا شویم.

دریس محمودی در پاسخ به این سوال که آیا این صحت دارد که از مربیان جناب آقا که جایگاهی در بخش خود ندارند در تیم‌های بانوان هستفاده می‌کنند، گفت‌: خیر. چنین چیزی نیست. متداوم سعی بر این بود تا به بانوان کمک کنند،  ولی نیاز به یک مربی داریم که شناخت زیاد نیکوی نسبت به حریفان آسیایی داشته باانجام گرفت تا ما نیز با سبک آسیایی‌ها با آنها گیم کنیم.


انتهای پیام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما