• تاریخ : ۱۷ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

پوکمون هم در تلویزیون و هم در دستگاه‌های Game Boy جایگاه خود را پیدا کرده اســت. امروزه، طرفداران رو به بازی‌های اندرویدی آورده‌اند تا بازی‌های مورد علاقه خود را به طور ثابت داشته باشند. بنابراین اینجا لیست مختصری از بهترین بازی‌های پوکمون تهیه کرده‌ایم.

در این پست لیستی از بهترین بازی‌های پوکمون شبیه سازی شده روی اندروید را مشاهده می‌کنید.

Pokémon GO – ستاره میدان

آیا این روزها پوکمون گو واقعاً به معرفی هم نیاز دارد؟ ســال گذشته این بازی یک جنجال واقعی داشت، از آنجا که به طرفداران پوکمون امکان می‌داد که هر زمان آن را بازی می‌کنند، به یاد دوران کودکی خود بیافتند. به طور خلاصه، با این بازی می‌توانستید با اپلیکیشن باز شده راه بروید و به لطف ویژگی واقعیت افزوده، از دوربین گوشی خود برای شناسایی پوکمون اســتفاده کنید.
این بازی به سرعت معروف شد. با این وجود، بعد از چندین روز، علاقه به آن اندکی کاهش یافت، اما این بازی می‌دانست چگونه یک پایگاه جامع از کاربر را حفظ کند. زیرا به تازگی یک آپدیت بزرگ برای ارائه یک تجربه متفاوت به کاربران منتشر کرد، که اطمینان می‌داد کاربران به طور منظم به انجام این بازی ادامه خواهند داد.
نسخه برنامه: ۰٫۶۳٫۴
سایز برنامه: ۸۵٫۹ مگابایت
سازگاری برنامه: اندروید ۴٫۴ و بالاتر
هزینه: رایگان با پرداخت درون برنامه


Pokémon: Magicarp Jump – مدل جدید

بازی‌های پوکمون زیادی قبل از انتشار پوکمون گو وجود داشتند، اما این بازی نشان داد که پتانسیل بسیار زیادی برای این موجودات کوچک وجود دارد. زمان زیادی طول نکشید تا مجیکارپ‌جامپ بیاید، یک بازی پوکمون که از یک ژانر کاملاً متفاوت هم اســت. این بازی با بدترین پوکمون: یعنی مجیکارپ روبرو می‌شود. شما باید آن‌ها را پیدا کرده و آموزش دهید (مثل tamagotchi ها) و در نهایت، هنگامی که به اندازه کافی قدرتمند شدند، با آن‌ها بجنگید.
نیازی به بلند شدن نیست و می‌توانید آن را هر جایی که نشسته‌اید بازی کنید. این بازی مطمئناً شما را سرگرم خواهد کرد، اما اگر می‌خواهید کاملاً در دنیای پوکمون غرق شوید، باید یک بازی متفاوت را انتخاب کنید.
نسخه برنامه: ۱٫۱٫۰
سایز برنامه: ۵۹٫۱ مگابایت
سازگاری برنامه: اندروید ۴٫۱ و بالاتر
هزینه: رایگان با پرداخت درون برنامه


Pokémon TCG Online – بازی کارتی پوکمون

این هم یک نوع کاملاً متفاوت از بازی اســت: این بازی درباره جمع‌آوری کارت اســت. در واقع یک اقتباس دیجیتالی از بازی جمع‌آوری کارت اصلی اســت. شما با یک حریف مواجه می‌شوید، که می‌تواند انسان یا هوش مصنوعی باشد و طبق سنت: شما یک حریف پیدا کرده و هردوی شما وارد اســتیجی می‌شوید که کارت‌ها را پیدا خواهید کرد.
درست مثل همه بازی‌ها، هدف آن داشتن بهترین میز و بردن بهترین کارت‌ها اســت. این بازی برای تبلت‌های اندروید و آی اواس، یا حتی برای ویندوز و مک‌اواس در دسترس اســت.
نسخه برنامه: ۲٫۴۵٫۰
سایز برنامه: ۲۵٫۰۹ مگابایت
سازگاری برنامه: اندروید ۴٫۰ و بالاتر
هزینه: رایگان با پرداخت درون برنامه


Pokémon Shuffle – بازی پازلی

این یک بازی از “کمپانی پوکمون” اســت. همچنین کمی متفاوت با گیم‌پلی ساده و گرافیک کودکانه اســت. باید با پوکمون‌ها بجنگید و آن‌ها را بگیرید، جنگ‌ها کاملاً اصلی هستند، زیرا در شبکه‌ای اتفاق می‌افتند که باید پوکمون خود را در آن کنار هم، افقی یا عمودی قرار دهید (حداقل سه تا).
این بازی کاربر پسند اســت و درک آن نسبتاً آسان می‌باشد. مزیت این بازی (حداقل برای بعضی از افراد) این اســت که اســترس‌زا نیست: کارها را با سرعت خودتان انجام می‌دهید. بازی با برخی دستگاه‌ها سازگار نیست، پس به یاد داشته باشید که توضیحات صفحه پلی‌اســتور را برای یافتن اطلاعات بیشتر بخوانید.
نسخه برنامه: ۱٫۱۰٫۰
سایز برنامه: ۷۵٫۱ مگابایت
سازگاری برنامه: اندروید ۴٫۱ و بالاتر
هزینه: رایگان با پرداخت درون برنامه


Camp Pokémon – بازی برای کشف دنیای پوکمون

کمپ پوکمون یک بازی ویژه در نوع خود و همچنین به شیوه دیگری اســت. بازی‌های ذکر شده در بالا همه یک هدف خاص دارند. کمپ پوکمون از آنجا متفاوت اســت که دارای هدف خاصی نیست، تمام آن درمورد کشف دنیای پوکمون اســت. مفهوم ساده اســت: شما خود را در جزیره‌ای می‌یابید که در آن می‌توانید از بین چندین فعالیت انتخاب کنید. این فعالیت‌ها از پیدا کردن پوکمون تا جنگیدن تنوع دارند.
انتظار گرافیک پیشرفـــــته نداشته باشید: هدف بازی ارائه یک تجربه ساده و متنوع (بر روی چندین فعالیت) به جای تمرکز بر یک فعالیت واحد و به حداکثر رساندن پتانسیل آن اســت. علاوه بر این، بازی هم برای کودکان و هم بزرگســالان مناسب اســت و همه را سرگرم می‌کند، اما می‌تواند بعد از مدتی هم خسته کننده شود.
نسخه برنامه: ۱٫۲٫۶
سایز برنامه: ۱۷۹ مگابایت
سازگاری برنامه: اندروید ۲٫۳ و بالاتر
هزینه: کاملاً رایگان

آیا شما هم بازی خوب دیگری از پوکمون سراغ دارید؟

 

با کانال تلگرام توما همراه باشید

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته بهترین بازی‌های پوکمون روی اندروید توما: اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما