• تاریخ : ۷ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

نشست هم‌اندیشی‌ «بررسی مسائل مطبوعات کودک و نوجوان با تأکید بر نظام حقوقی این نشریه‌ها» روز یکشنبه (۱۰ دی‌ ماه) از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در محل دفتر مطالعات و پلن‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
روابط عمومی دفتر مطالعات و پلن‌ریزی رسانه‌ها، در این نشست که با حضور متخصصان و پژوهشگران حوزه ارتباطات و مطبوعات کودک و نوجوان برگزار می‌شود، مطبوعات کودک و نوجوان، چالش نشریه‌های کودک و نوجوان و نظام حقوقی این دسته از نشریه‌ها مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
بررسی‌ نظام حقوقی مطبوعات کودک و نوجوان، حفظ جایگاه اصلی نشریه‌های کودک و نوجوان در میان رسانه‌های کشور، چالش نشریه‌های کودک و نوجوان در عصر رسانه‌های الکترونیک و نقش نهادهای دولتی و بخش خصوصی در بهبود وضعیت نشریه‌های کودک و نوجوان از محورهای اصلی این نشست تخصصی عنوان انجام گرفته هست.

محمد حسین دیزجی (پژوهشگر، داور جشنواره مطبوعات کودک و نوجوان و عضو شورای سردبیری نشریه تکنولوژی تعلیمی)، مجتبی سادات (مدیر مسؤول گروه نشریات نبات)، سید علی کاشفی خوانساری (پژوهشگر مطبوعات کودک و نوجوان) و زهرا جعفری (مجری و کارشناس دفتر مطالعات و پلن‌ریزی رسانه‌ها) نقل کردرانان نشست «بررسی مسائل مطبوعات کودک و نوجوان با تأکید بر نظام حقوقی این نشریه‌ها» هستند.

انتهای پیام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما