• تاریخ : ۱۱ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله


گروه رویدادي : دنیای خانومانه

تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ – ۱۴:۵۳

كد :۷۶۰۶۲

برای تثبیت رنگ مو چه کنیم؟!


چه موهای خود را هایلایت کـــرده باشید چه رنگ، حفظ طول عمر رنگ شما زیاد حیاتی هست. هستفاده از محصولات معقول و هستاندارد نخستین گام در داشتن رنگ موی معقول هست. شامپو و حالت دهنده خود را درست انتخاب کنید

اکثر شامپو ها و حالت دهنده ها رنگ مو شما را تحت تاثیر قرار نمی دهند، اما هنگامی که در در سردرگمی به سر میبرید که چگونه رنگ موی خود را حفظ کنید باید به شما بگویم که انتخاب شامپو یا حالت دهنده درست امری حیاتی می باانجام گرفت. شامپو و حالت دهنده مو های شما باید محافظ رنگ مو باشند. سولفات ها واقعا می توانند رنگ را از بین ببرند و همچنین شامپو های شفاف کننده، بنابراین باید از آنها اجتناب کـــرد.


آب سرد هستفاده کنید

شستن موهایتان با آب گرم اشتباه بزرگی هست. هنگامی که حفاظت رنگ موهایتان برایتان حیاتی هست بهتر هست با هستفاده از آب سرد و یا ولرم موهای خود را شستشو دهید. آب گرمتر، رنگدانه افزایشی از موهای شما را آسیب میخانومد، و شما ممکن هست زودتر از آنچه لازم باانجام گرفت به تقویت کننده های رنگدانه مو نیاز پیدا کنید.

از آب فیلتر انجام گرفته هستفاده کنید

هر روز هنگام شستن موهایتان ، باید تکمیلا اطمینان حاصل کنید که آب باعث نابودی رنگ موی شما نشود. آهک، آهن، منیزیم و کلر می توانند رنگ موهای شما را از بین برده و یا موهای شما را راکد کنند.فیلتر دوش می تواند کمک زیادی به حذف زیادی از این مواد معدنی داشته باانجام گرفت، و هچنین اطمینان حاصل کنید که بعد از شستشوی موهای خود با حوله آن را سایش ندهید. به آرامی نوازش کـــردن مو، جدا از اینکه باعث جلوگیری از مجعد انجام گرفتن موهای شما میگردد همچنین از رنگ موی شما نیز حفاظت میکند.

از وسایل گرمایشی کاهش برای مدل دادن هستفاده کنید

مسلما مادامی که از وسایل گرمایشی برای مدل دادن به موهای خود هستفاده میکنید، در حفاظت از رنگ موهای خود به مشکل خواهید خورد.حتما از محافظ کننده بهتری برای موهای خود هستفاده کنید و همچنین کاهش از این وسایل گرمایشی هستفاده کنید.بدیهی هست که مواد لازم را در محافظ حرارتی خود بررسی کنید تا مطمئن شوید که فاقد سولفات باانجام گرفت.

براق کننده ها را امتحان کنید

حتی با هستفاده از آب سرد و شامپو و حالت دهنده معقول، هر بار که موهایتان را شستشو می دهید کمی از رنگ موی خود را از دست می دهید. بعد از رنگ کـــردن موهای خود بهتر هست تا ۳ روز آن را خشک نگاه دارید تا تاثیرپذیری رنگ موهایتان افزایش شود ، برای حفظ رنگ مو سعی کنید تا مدتی بعد از شامپوهای خشک و یا انتخاب شامپو هایی که حاوی رنگ نیستند هستفاده کنید.

از محصولات حاوی الکل دوری کنید

هستفاده از محصولات معقول بخش بزرگی از پاسخ به سؤال چگونگی حفظ رنگ مو هست و همچنین بدان معنی هست که شما باید مطمئن شوید که الکل جزء مواد اصلی در محصولاتی که شما برای مدل دادن موهای خود هستفاده میکنید نیست. هیچ کدام از انواع الکل نباید جز ۵ عنصر اصلی محصولی که با موهای رنگی شما مرتبط هست، هستفاده انجام گرفته باانجام گرفت.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما