• تاریخ : ۱۴ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

خواباندن بچه های کوچک یکی از چالش های اساسی برای والدین هست، به خصوص که برخی بچه ها در طول شب هم خواب آرامی ندارند و هر بار به دلایلی از خواب بیدار می شوند.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
مهر، «سوزی اسنوز» نام دستگاه جدیدی هست که می تواند خواب بچه ها را به تجربه ای دلپذیر مبدل کند و والدین را هم از دردسرهای خواباندن بچه ها نجات دهد.
این دستگاه ترکیبی از دلیلغ خواب، سیستم کنترل کننده شرایط بچه ها و تعلیم دهنده نحوه صحیح خواب هست. در آغاز با فشاردادن سر این دستگاه به سمت پایین می توانید آن را روشن کنید. در ابتدای فعالیت، سوزی اسنوز برایتان ده دقیقه موسیقی آرام پخش می کند و نوری ملایم را در محیط اطراف منتشر می کند تا کودک برای خواب آماده شود.

پس از به خواب رفتن کودک، این دستگاه نور خود را کم می کند و این میزان نور با چرخاندن سر دستگاه قابل تنظیم هست. در ابتدای صبح نیز سر این دستگاه شروع به درخشش کـــرده و بالاتر می آید تا کودک بیدار انجام گرفته و برای رفتن به مدرسه آماده شود.

همراه با سوزی اسنوز یک پلن موبایل نیز عرضه می شود که تنظیم نور و صدای دستگاه را از راه دور ممکن می کند. با همین پلن می توان زمان بیدار کـــردن کودک را نیز مشخص کـــرد و از وضعیت کودک در حین خواب نیز مطلع انجام گرفت.

این دستگاه مجهز به تعدادی حسگر هست و اگر از بیدار انجام گرفتن یا گریه کـــردن کودک در زمان خواب مطلع شود، پیام هانجام گرفتاری برای والدین ارسال می کند. قیمت این دستگاه قابل اتصال به شبکه های وای – فای ۲۵۰ دلار هست.

انتهای پیام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما