• تاریخ : ۴ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

ایهود المرت، نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی از سوی یک رویدادنگار خانوم سابق به آزار جنسی در دو دهه پیش متهم انجام گرفت.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
ایسنا، “هاداس شاتایف” که سابقا به عنوان رویدادنگار حوزه جنایی رادیوی ارتش اسرائیل خدمت کـــرده نقل کرد که ایهود المرت دو دهه پیش زمانی که هر دو مشغول انجام یک مصاحبه بودند او را به دیوار تکیه داده و مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده هست.
این رویدادنگار کهنه‌کار جریان مربوط به این اذیت و آزار جنسی را در جریان یک نقل کردرانی مطرح کـــرد.

شاتایف بعدا در توئیتی گفت: انجام گرفتیدا از بابت آنچه که اتفاق افتاد “منزجر” انجام گرفته و فراموش کـــردن این اتفاق غیرممکن هست.

او در توئیتر نوشت: این حقیقت دارد که من درباره این اتفاق به طور خانومده با تعداد زیادی از آقام حرف زدم. من زیاد منزجر انجام گرفته و نمی‌توانم آن را فراموش کنم.

شاتایف در نقل کردرانی‌اش مشخص نکـــرد که چه زمان این حادثه اتفاق افتاده هست اما می‌خوهسته درباره این اتفاق برای نسل‌های بعدی خانومان شفاف‌سازی کند.

المرت که یکی از وزرای ارانجام گرفت جنبش ملی‌گرای لیبرال – لیکود در آن زمان محسوب می‌انجام گرفت اتهام‌های شاتایف را رد کـــرد و مدعی انجام گرفت که حتی وارد فاصله یک متری این رویدادنگار نیز نانجام گرفته هست.

المرت که از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ به عنوان دوازدهمین نخست وزیر اسرائیل خدمت کـــرد در ماه ژوئیه بعد از اپایان مجازات ۱۶ ماه حبسش به اتهام فساد آزاد انجام گرفت.

انتهاي پيام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما