• تاریخ : ۳ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

487931525 اکسسوری های مردانه مد تابستان 2017

اکسسوری های مردانه مد تابستان ۲۰۱۷ 

اکسسوری ها می‌توانند نکات ریز اما حیاتی اســتایل و تیپ برای افراد باشند. برای فصل تابستان اکسسوری های ویژه ای را معرفی کرده ایم. با تغییر فصل، ظاهر و سبک لباس پوشیدن ما نیز تغییر میکند، اما چه کنیم که در این تابستان پیش رو جذاب تر از همۀ وقت} باشیم؟ اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارند با مد روز پیش روند، با ما همراه باشند.

 

در این مقاله جدید ترین اکسسوری هایی راکه در تابستان ۹۶ مد می‌شوند، برایتان آورده ایم.

 

کلاه کپ
همه ی جناب جنابان یک چیز را به خوبی میدانند: کلاه کپ همۀ وقت} روی مد هست. این مدل کلاه ظاهر جناب جنابان را شیک تر میکند به طوری که تعداد زیادی از ستاره ها حتی روی فرش قرمز هم آن را به سر می‌کنند.اضافه بر آن، کلاه کپ صورت جناب جنابان را از اشعه های زیان آور آفتاب حفظ میکند. فرقی نمیکند که در ساحل سوزان دریا هستید یا در حال پیاده روی در شهر، این مدل کلاه اضافه بر زیبایی، فوایدی را برای سلامتی تان نیز به همراه خواهد داشت.

1711914710 parsnaz com اکسسوری های مردانه مد تابستان 2017

501109249 parsnaz com اکسسوری های مردانه مد تابستان 2017کلاه پاناما
اگر چه کلاه کپ بیشتر مخصوص تیپ های اسپورت اســت اما کلاه پاناما را می توان برای مراسم رسمی نیز اســتفاده کرد. به علاوه این مدل کلاه در طرح ها و رنگ های مختلف تولید شده و شما می توانید به سادگی آن را با لباس هایتان ست کنید. کلاه سفید رنگ، به دلیل این که اشعه آفتاب را از خود عبور نمی دهد و کلاه آبی به این علت که با شلوار جین ست می شود، بیشترین طرفدار را از میان دیگر رنگ ها دارد.

2019118980 parsnaz com اکسسوری های مردانه مد تابستان 2017دستبند
دستبند هم مانند کلاه همیشه روی مد بوده اســت. مدل های زیادی از دستبند، ساخته شده با سنگ گرفـــــته تا با چرم و مهره وجود دارند که شما می توانید با توجه به سلیقه تان، مدل های مختلف آن را تهیه کنید. حتما نباید یک دستبند انتخاب و آن را دست تان کنید، شما می توانید مدل های مختلف و چند دستبند را در آن واحد به دست تان کنید و از ترکیب جذاب آنها باهم لذت ببرید.

 

اگر میخواهید به ساحل دریا بروید، ما دستبندهای مرواریدی، چرمی یا ساخته شده با سنگ را به شما توصیه می‌دهیم، اما اگر قصد بیرون رفـــــتن با دوستان تان را در شب دارید، دستبندهای پارچه ای یا کشی برترین گزینه خواهند بود. از آنجا که ترکیب رنگی این اکسسوری ها نیز چندان هست، بهتر هست که در فصل های گرم ســال از رنگ های طریقهن آن بهره گیری کنید.

955467323 parsnaz com اکسسوری های مردانه مد تابستان 2017

1165655487 parsnaz com اکسسوری های مردانه مد تابستان 2017گردنبند
 به نقل توما برخی از جناب جنابان گردنبند را نمی پسندند، اما اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که به این اکسسوری علاقه دارید، توصیه ما به شما این اســت که مدل های ساده آن را انتخاب کنید. حواس تان باشد که تنها در صورتی که ظاهری ساده دارید، گردنبندتان را بیاندازید. به عنوان مثال یک بلوز طرحدار به همراه کلاه کپ و دستبند و گردنبند تنها شما را شلخته نشان می دهد،

 

بنابراین اگر می‌خواهید که تمام این اکسسوری را با هم بهره گیری کنید، سعی کنید ساده باشید و انها را تا جای ممکن با هم ست کنید.

1701420889 parsnaz com اکسسوری های مردانه مد تابستان 2017ساک دستی
اگر قرار باشد که به سفری کوتاه یا این که مجهز به مکانی برای گشت و گذار بروید، داشتن یک ساک دستی اهمیت زیادی دارد. در این شرایط چمدان های قدیمی را فراموش کنید. این مدل کیف هایی که در اینجا برایتان آورده ایم هم جمع و جور و ساده و هم بسیار شیک اند. شما همچنین می توانید از آن به عنوان کیف باشگاه نیز اســتفاده کنید. سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که با اکثر لباس هایتان ست شود.

2055578984 parsnaz com اکسسوری های مردانه مد تابستان 2017کوله پشتی
یک دوره ای، خبری از کوله پشتی نبود اما اخیرا بار دیگر این اکسسوری توجه طراحان و مردم را به خود جلب کرد. خوبی این مدل کیف ها این اســت که شما آن را پشت تان می اندازید و به هر جا که دوست دارید، به راحتی حرکت می کنید

934022177 parsnaz com اکسسوری های مردانه مد تابستان 2017عینک آفتابی رنگی

یکی دیگر از جذاب ترین مدهای تابستان عینک آفتابی اســت، با این تفاوت که این عینک ها قابی رنگی دارند. از آنجا که بهار و تابستان فصل رنگ های شادند، شما می توانید هر رنگی را که دوست دارید انتخاب و توجه دیگران را به سمت چشم هایتان جلب کنید. علاوه بر زیبایی، این اکسسوری، چشم های شما را از اشعه های مضر آفتاب در امان نگاه خواهد داشت.

510439583 parsnaz com اکسسوری های مردانه مد تابستان 2017ساعت های بند کشی
مگر می شود که ساعت را از این لیست حذف کرد؟ اگر تا به حال ساعتی بند اســتیل یا چرمی با طراحی پیچیده داشته اید، حال زمان آن اســت که ساعت خود را به مدلی ساده تر و بند کشی تغییر دهید. از دیگر فواید این مدل ساعت آن اســت که به راحتی می توانید آن را با دستبندهایتان ست کنید.

779516737 parsnaz com اکسسوری های مردانه مد تابستان 2017

اکسسوری های مردانه جذاب،برترین اکسسوری های جناب جنابان،اکسسوری های ویژه مردان،اکسسوری های مردانه شیک و جذاب ۲۰۱۷

 

 

جدیدترین مدل های لباس ایـــرانی و خارجی در سایت توما…
تصــویر های مدل لباس مردانه و زنانه
بخش مد و پوشاک وب سایت توما

نوشته اکسسوری های مردانه مد تابستان ۲۰۱۷ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما