• تاریخ : ۸ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

Collateral اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید اســت که به کمک آن می‌توانید از محیط نوتیفیکیشن‌بار گوشی به عنوان یادآور اســتفاده کنید.

بارها پیش می‌آید که قصد انجام یک امر بسیار حیاتی و حیاتی داریم اما به دلایل مختلف از جمله مشغله‌های ذهنی، آن را فراموش می‌کنیم. این دردسر همیشه با انسان بوده اســت و حتی تا همین چند ســال پیش که گوشی‌های موبایل تا این حد بین مردم ریشه نکرده بودند، از طریقه‌هایی همچون علامت زدن با خودکار روی دست یا تنظیم زنگ ساعت‌های مچی و… برای فراموش نکردن موارد حیاتی اســتفاده می‌کردیم. اما به لطف گوشی‌های هوشمند، مبحثی با عنوان Reminder به وجود آمد که یک بار برای همیشه این دردسر را ریشه‌کن کرد. Reminder‌-ها که در زبان فارسی، یادآور نامیده می‌شوند، اپلیکیشن‌های هوشمندی با توانایی یادآوری موضوعات حیاتیی که از قبل در آن‌ها ثبت کرده‌اید، هستند و به این ترتیب، دردسر فراموشی امور مختلف را به صفر نزدیک کرده‌اند. Collateral یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها در زمینه‌ی یادآوری مسائل اســت که موضوعات درج‌شده در آن را در Notification Area در نوار اعلان‌ها به شما نمایش خواهد داد. 

5ef90071 5a55 4ccb a536 5ef7464f56e6 اپلیکیشن Collateral: ثبت یادآور در نوتیفیکیشن بار   زوم اپ

نحوه‌ی کار با Collateral بسیار ساده اســت. کافی اســت آن را اجرا کنید و لیست یا یادداشتی را که در ذهن دارید، در آن ثبت کنید. حال آن را برای ثبت در بخش نوتیفیکیشن‌بار Pin کنید تا از این پس هرگاه که نوتیفیکیشن‌بار را به پایین کشیدید، یادداشت خود را در آن بخش ملاحظه کنید. این ویژگی باعث خواهد شد یادداشت شما همیشه مقابل چشمانتان باشد و از فراموش‌شدن آن جلوگیری شود. برای مثال می‌توانید لیست خریدی که بعد از یک روز کاری و در راه منزل باید تهیه کنید، در این بخش ثبت کنید تا بدون احتمال فراموشی، بتوانید آن را خریداری کنید و به انجام برسانید. امکان رنگ‌بندی یادداشت‌ها، دارا بودن بیش از ۴۰۰ آیکون برای علامت‌گذاری یادداشت‌ها و امکان وارد کردن یادداشت از دیگر اپلیکیشن‌ها (به کمک گزینه Share) از ویژگی‌هایی هستند که در این برنامه به آن‌ها دسترسی خواهید داشت. Collateral با حجم ۸ مگابایت و برای اندروید ۴.۱ یا بالاتر منتشر شده اســت. برای دریافت نسخه‌ی رایگان این برنامه می‌توانید از لینک زیر اســتفاده کنید.

ویژگی‌ها

  • طراحی ساده و گویای محیط کاربری
  • امکان پین کردن یادداشت‌ها به محیط نوتیفیکیشن بار

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به توما معرفی کنید.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته اپلیکیشن Collateral: ثبت یادآور در نوتیفیکیشن بار – زوم اپ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما