• تاریخ : ۱۶ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

مسئولان برای ازدواج خانومان فکر کنند؛ به فکر طلاق ها باشند؛ برای اعتیاد کشور کاری انجام دهند؛ نه اینکه به فکر حضور بانوان در ورزشگاه باشند.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
حوزه، حضرت آیت الله سبحانی صبح امروز در درس خارج اصول در مسجد اعظم قم به موضوع ولادت نبی مکرم اسلام(ص) اشاره کـــردند و گفتند: وهابیت قائلند که صحابه ولادت پیامبر(ص) را جشن نگرفتند و جشن هایی که امروز گرفته می شود، بدعت هست.
ایشان اظهار داشتند: در پاسخ به این نقل کرد پاسخ می دهیم اگر صحابی حجت باانجام گرفت، فعل او حجت هست؛ نه ترک او؛ دلیل مسئله را گم کـــرده اید؟

این مرجع تقلید ابراز داشتند: اگر صحابی حجت باانجام گرفت، افعال آنان  حجت خواهد بود که در نظر ما افعالشان هم حجت نیست؛ فعل صحابی اگر مستند به پیامبر (ص)شود، معقول هست و در غیر این صورت به هیچ وجه حجت نخواهد بود.

حضرت آیت الله سبحانی در بخش دیگر از نقل کردان خود به موضوع حضور بانوان در ورزشگاه اشاره کـــردند و گفتند: این مسئله با عفت خانومان سازگار نیست؛ آوردن هزاران دختر به ورزشگاه که یک طرف جوانان آقا و طرف دیگر، دختران باشند، ابداً معقول نیست.

ایشان خاطرنشان ساختند: مسئولان برای ازدواج خانومان فکر کنند؛ به فکر طلاق ها باشند؛ برای اعتیاد کشور کاری انجام دهند؛ نه اینکه به فکر حضور بانوان در ورزشگاه باشند.

معظم له در پایان تصریح کـــردند: اگر به دنبال رضای خداوند متعال هستید، مشکلات آقام را پیگیری کنید؛ اما اگر به دنبال شعار هستید، مسئله دیگری هست.

انتهاي پيام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما