• تاریخ : ۳۰ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

از چندین ماه پیش شایعه شده بود که ال جی قصد دارد نسخه جدیدی از گوشی G6 خود را به بازار عرضه کند. اکنون صحت این شایعات تایید شده اســت و ال جی به صورت رسمی از عضو جدید خانواده G6 خود که +G6 نام دارد رونمایی کرده اســت.

گفته می‌شد که حافظه داخلی یکی از حیاتی ترین تمایزهای این دو گوشی خواهد بود و اکنون مشخص شده که این پیش بینی حقیقت دارد زیرا این گوشی اکنون با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی نیز قابل خریداری اســت.

به نقل تک شات، از چندین ماه پیش شایعه شده بود که ال جی قصد دارد نسخه جدیدی از گوشی G6 خود را به بازار عرضه کند. اکنون صحت این شایعات تایید شده اســت و ال جی به صورت رسمی از عضو جدید خانواده G6 خود که +G6 نام دارد رونمایی کرده اســت.  
 

137415 324 ال جی به صورت رسمی از +G6 رونمایی کرد 

همان طور که در شایعات آمده بود +G6 جدید تفاوت چندانی با نسخه قبلی این گوشی ندارد. گفته می‌شد که حافظه داخلی یکی از حیاتی ترین تمایزهای این دو گوشی خواهد بود و اکنون مشخص شده که این پیش بینی حقیقت دارد زیرا این گوشی اکنون با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی نیز قابل خریداری اســت.
 
ال جی هم چنین مدعی شده اســت که کیفیت صدای گوشی جدید خود را افزایش داده و آن را به هدفون‌های B&O Play و فناوری Hi-Fi Quad DAC 32 بیتی مجهز کرده اســت. با این حال این تفاوت‌های انگشت شمار نتوانسته جی ۶ پلاس را چندان نسبت به جی ۶ متمایز کند. هر دو گوشی به تراشه اسنپدراگون ۸۲۱ کوالکام مجهز هستند این در حالی اســت که بسیاری از کاربران منتظر ارتقای این تراشه به اسنپدراگون ۸۳۵ بودند.
 
در هر حال آن دسته از افرادی که به دنبال خرید یک گوشی با برند ال جی مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸۳۵ هستند می‌توانند امیدوار باشند زیرا قرار اســت این شرکت به زودی از گوشی V30 رونمایی کند که احتمالا به جدیدترین قطعات سخت افزاری مجهز خواهد بود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته ال جی به صورت رسمی از +G6 رونمایی کرد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما