• تاریخ : ۹ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

یکی از کارکنان اسبق کاخ سفید ابعاد تازه‌ای از فساد جنسی مدیر‌جمهور اسبق آمریکا را افشا کـــرده هست.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
تسنیم، یکی از کارکنان اسبق کاخ سفید در بحبوحه انجام گرفتت گرفتن افشاگری‌ها علیه فساد جنسی شخصیت‌های سیاسی، هنری و فرهنگی آمریکا ابعاد تازه‌ای از فساد جنسی «بیل کلینتون»، مدیر‌جمهور اسبق آمریکا افشا کـــرده هست.
«لیندا تریپ»، از کارکنان اسبق کاخ سفید که نقش زیادی در افشای رابطه جنجالی «بیل کلینتون» با «مونیکا لوینسکی» در سال ۱۹۹۵ داشت در مصاحبه‌ای با ویکلی‌هستاندارد نقل کرد کارکنان کاخ سفید دائماً از احتمال مزاحمت‌های جنسی کلینتون نگران بوده‌اند و از نزدیک انجام گرفتن به وی اجتناب می‌کـــرده‌اند.

وی اضافه کـــرد کارکنان مسئول نظافت دفاتر کاخ سفید بعد از شنیدن شایعاتی درباره لجام‌گسیختگی در رفتارهای جنسی «بیل کلینتون» تلاش می‌کـــردند از او دوری کنند.

تریپ فردی بود که در سال ۱۹۹۵ هنگامی که لوینسکی از رابطه مخفیانه‌اش با مدیر‌جمهور برای او گفت، صدای او را ضبط کـــرد و بعداً این مکالمات را برای تحقیق به «کرت هستار»، دادستان ویژه تحقیق درباره این موضوع ارائه کـــرد.

«تریپ» اظهارات جدیدش درباره «بیل کلینتون» را در شرایطی مطرح کـــرده که بعد از گزارش جنجالی روخانومامه نیویورک‌تایمز درباره فساد جنسی ««هاروی واینستاین» کارگردان معروف آمریکایی، ده‌ها خانوم زبان به افشای رفتارهای نامعقول جنسی صاحبان ثروت و قدرت در آمریکا و کشورهای دیگر گشوده‌اند.

خود بیل کلینتون در این موج افشاگری‌ها با چهار مورد اتهام جنسی جدید بعد از ترک کاخ سفید در سال ۲۰۰۱ رو به رو انجام گرفته هست. 

انتهاي پيام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما