• تاریخ : ۹ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

نشست معاونت امور خانومان و خانواده ریهست جمهوری با مشاوران وزراء و دستگاه‌های اجرایی و مدیران کل دفاتر امور خانومان و خانواده هستانداریهای سراسر کشور در دولت دوازدهم در باشگاه نهاد ریهست جمهوری در حال برگزاری هست.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
ایسنا، فاطمه تندگویان، مشاور امور خانومان وزیر نفت در این مراسم گفت: فضای مشارکت بانوان در این وزارتخانه فراهم هست به طوری که اکنون مشاوران امور بانوان در این وزارتخانه به ۷۶ شرکت نفت رسیده هست.
وی با تاکید بر اینکه برای نخستین بار ۹ خانوم برجسته به مرکز توسعه مدیریت در صنعت نفت معرفی انجام گرفته اند اظهار کـــرد: این افراد قرار هست در کلاس های تعلیمی مشارکت داشته باشند.این افراد تعلیم دیده در پروژه های کلان صنعت نفت با زیاد از ۵۰ میلیارد تومان مشارکت خواهند داشت.

تندگویان با اشاره به آنکه برای افزایش مشارکت خانومان در این وزارتخانه، هفته گذشته در شورای معاونان وزارت نفت مصوب انجام گرفت که صنعت نفت باید زمینه ارتقای جایگاه خانومان را فراهم کند افزود: تدوین سند راهبردی ارتقای مشارکت خانومان و بهبود کیفیت خانواده در دو سال گذشته اجرایی انجام گرفت که امیدواریم همه این اقدامات منجر به افزایش مشارکت بانوان در پستهای مدیریتی کشور شود.


انتهاي پيام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما