• تاریخ : ۱۸ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

716493 667 اعمال تعرفه جدید برق در سیستان و بلوچستان

مدیر عامل شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان گفت: با امضای وزیر نیرو، تعرفه جدید برق در این اســتان از امروز شنبه اعمال می شود.

غلامعلی رخشانی مهر در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: با اعمال تعرفه جدید مبلغ تخفیف به مشتریان بیشتر می شود و تغییر محسوسی در مبلغ قبض برق مردم رخ خواهد داد.

وی افزود: تعرفه جدید برق سیستان و بلوچستان در خرداد ماه امســال به تصویب هیات وزیران رسیده بود که با ابلاغ امروز وزیر نیرو، این تعرفه به اجرا درآمد.

وی ادامه داد: به موجب این تصمیم تعرفه نوع گرمسیر (۱) برای شهرهای چابهار، کنارک، نگور و دشت یاری با دوره زمانی ۹ ماهه (اول فروردین تا پایان آذر) و شهرهای ایـــرانشهر، دلگان، بزمان و سیستان (زابل، زهک، نیمروز، هامون و هیرمند) با دوره زمانی ۶ ماهه (اول فروردین تا پایان شهریور) تعیین شد.

وی افزود: همچنین تعرفه نوع گرمسیر (۲) شامل شهرهای جالق، سیرگان و ایرندگان با دوره زمانی سه ماهه (اول خرداد تا پایان مرداد)، تعرفه نوع گرمسیر (۳) برای شهرهای میرجاوه، روتک، گورین، نصرت‌آباد، سراوان، سوران و مهرستان با دوره زمانی سه ماهه (اول خرداد تا پایان مرداد)، تعرفه نوع گرمسیر (۱) و (۳) برای شهرهای نیکشهر، قصرقند، فنوج، بنت و اسپکه با دوره‌های زمانی ۶ ماهه (اول اردیبهشت تا پایان مهر) و سه ماهه (فروردین، آبان و آذر) و شهرهای سرباز و راسک با دوره‌‌های زمانی ۶ ماهه (اول فروردین تا پایان شهریور) و یک ماهه (مهر) و تعرفه نوع گرمسیر (۴) شامل شهرهای زاهدان و خاش با دوره زمانی سه ماهه (اول خرداد تا پایان مرداد) تعیین شد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته اعمال تعرفه جدید برق در سیستان و بلوچستان اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما